Skocz do zawartości
lolek112

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Polecane posty

lolek112    1

Cześć,

jestem dystrybutorem przydomowych oczyszczalni ścieków.

Działam jako firma Ekohouse :)

Chciałbym wam polecić moje przydomowe oczyszczalnie, a zarazem zapytać jak zapatrujecie się na takie nowinki technologiczne (co prawda nie jest to jakiś najnowszy temat jednak coraz więcej mówi się o ekologii i oszczędzaniu).

Zapewne łatwiej byłoby oczyszczać ścieki (a zapewne gospodarz ma ich troszeczkę więcej niż zwykły użytkownik 4 osobowej rodziny), a jeżeli wywozić szambo beczką raz czy nawet 2 w miesiącu :)

Taka znacząca oszczędność w waszym przypadku to naprawdę świetna sprawa.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany właśnie tematem takich przydomowych oczyszczalni ścieków to zapraszam do mojej strony:

http://ekohouse-oczyszczalnie.pl

corrado    217

Osobiści korzystam z oczyszczalni przydomowej wykonanej w inny sposób niż Twoje. Ciekawa przydatna sprawa zwłaszcza teraz gdy coraz bardziej mówi się o tym aby ścieki były oddawane do oczyszczalni ścieków. Dzięki takim rozwiązaniom sami oczyszczamy ścieki i nie martwimy się o ich wywóz, zapłatę i pilnowanie faktur w razie kontroli. W dodatku mamy tą satysfakcję że choć trochę jesteśmy eko.

lolek112    1

Czyli rozumiem, że jesteś zadowolonym użytkownikiem takowej oczyszczalni ścieków, a więc rozumiem, ze chętnie byś polecił takową przydomową oczyszczalnie każdemu innemu :)

hehe no to super - zapewne taka oczyszczalnia innej firmy wcale nie musi być gorsza od tej co ja oferuje (no z tym, że akurat moje to naprawdę solidny produkt :P ) :)

Dokładnie głównie chodzi o fakt, że nie ma zmartwień o pilnowanie faktur, jesteśmy eco i co najważniejsze można na taką oczyszczalnie dostać dofinansowanie z Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub funduszy strukturalnych Unii Europejskiej - głównie z programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Tak, jestem zadowolony i oczywiście nie kwestionuję że Twoje są gorsze :P . Dofinansowanie dostałem bez problemu w sumie pewnie bym nie wiedział ale ludzie z gminy jeździli i promowali to więc myślę czemu nie. Ta którą ja ma jest innej konstrukcji niż Twoja bo jest na wierzchu więc woda z oczyszczalni też jest w formie małego oczka wodnego w którym pływają rybki :)

Proponuje zorientować się tutaj:

http://megakan-bud.pl/

Firma aktualnie działa na terenie południowej Polski i zajmuje się sprzedażą biologicznych oczyszczalni ścieków. Oczywiście można sobie u nich również zamówić montaż.

Powinni również załatwić dla Ciebie wszystkie formalności ( a z tym to czasami samemu bardzo ciężko jest sobie poradzić - niestety ale dokumentacja zawsze może być problemem, szczególnie kiedy ktoś nie orientuje się za bardzo w temacie).

Pozdrawiam. 

lolek112    1

Pochodze ze Śląska, też planujemy inwestycje w przydomową oczyszczalnie ścieków. Jakie mogą być koszta tego przedsięwzięcia? Czy ktoś daje dofinansowanie na tego typu rzeczy? Czy jest wydajna ? Musi obsłużyć 6 domowników.

jeśli szukasz dla 6 os to zobacz tutaj http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/vh4l-vh12l-light-1-15-osob.html typu VH6 a jeśli chodzi o dofinansowania itp to wejdź sobie w dział porady i wszystkiego się dowiesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się