Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kretORG

Młody Rolnik - Wykształcenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kretORG    0

Witam. Czy Inżynier Architektury Krajobrazu może starać się o Młodego rolnika czy musi zrobic dodatkowe wykształecenie? (kurs rolniczy)?

pedro2    349

Ludzie wy wszyscy sr**zki dostaniecie od tego naboru :o Raptem tylu mlodych rolników się znalazło, którzy gotowi są zaczynać nawet od zera (pasja, zamiłowanie od dziecka) Ha Ha :)

Wystarczy na forum prześledzić nowe tematy, bądź w temacie "MR nowe zasady" się rozejrzeć, normalnie cód :D Kiedyś kobiety na traktory, teraz mieszczuchy na wieś bo kasa do szarpnięcia, ajj...

Ps. @kretORG żebyś nie czuł się urażony ta wypowiedź nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie...

antoni1    12

jadę czasami po wsi i jest tam bardzo dobrze i bogato i ja tak też chcę a to jest okazja skierowana do wszystkich co chcą spróbować pracować na roli a po 5latach podjąć decyzję w którą stronę

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    349

jadę czasami po wsi i jest tam bardzo dobrze i bogato i ja tak też chcę a to jest okazja skierowana do wszystkich co chcą spróbować pracować na roli a po 5latach podjąć decyzję w którą stronę

Jest tam dobrze i bogato :P Facet oogarnij się myślisz że w rok czy pięć dorobisz się bogactwa od zera?? Powodzenia :)

antoni1

Użytkownik

•  

Napisany Dzisiaj, 13:56

a czy na młodego rolnika możno ziemię wydzierżawić od sąsiada np. na 5 lat lub na 10 lat chodzi tylko by wziąć dofinansowanie i podzielić się

Powiesz że to pasja??

Olo21    0

a 100 tys to jest kupa pieniedzy

kupa pieniedzy ale jak przyjdzie cos kupic nowego to jak sie ma zaczynac od poczatku to lepiej nie zaczynac. Ten kto na kase poleci i z doskoku chce te 100tys wylapac i sie nie zna to bardzo sie moze przerobic bo od zera zaczynac to przypał bo albo mozna maly ciagnik albo troche sprzetu kupichyba ze sprzet nowy jakis drobny a ciagnik uzywke... ale zacznijmy od tego ze zeby przejsc to trzeba miec ziemie........na szczescie

Edytowano przez Olo21

ssman7    0

Z jednej strony kupa z drugiej już nie...

i rzucać się na to tylko po to aby skręcić dla siebie 30 patyków (bo resztę czy chce czy nie to musi wydać na sprawy typowo rolne hehe) to głupota

dawid3p    359

Ludzie wy wszyscy sr**zki dostaniecie od tego naboru :o Raptem tylu mlodych rolników się znalazło, którzy gotowi są zaczynać nawet od zera (pasja, zamiłowanie od dziecka) Ha Ha :)

Wystarczy na forum prześledzić nowe tematy, bądź w temacie "MR nowe zasady" się rozejrzeć, normalnie cud :D Kiedyś kobiety na traktory, teraz mieszczuchy na wieś bo kasa do szarpnięcia, ajj...

Ps. @kretORG żebyś nie czuł się urażony ta wypowiedź nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie...

nie dokońca masz racje przecież 70 tys trzeba przeznaczyć na inwestycje chyba że coś zakombinujesz.... chyba że ci "zieloni" co im się udało wydadzą pieniądze a za 3 lata wezwą ich co za to kupiłeś :)

zanetabagier    51

Ha ha bardzo przepraszam ale ludzie z miasta nie mają zielonego pojęcia o życiu na wsi ile jest pracy, taka kasa jest bardzo kusząca ale bardzo szybko się upłynni i co dalej??? Czy się ktoś nad tym zastanowił? Chyba nie bardzo?? Ja mam niestety porównanie miasto - wieś albo jak kto woli wieś - miasto i szczerze nieraz mam ochotę wróciić do miasta bo po prostu jest naprawdę bardzo ciężko zwłaszcza wiosna-lato-jesień no a zimą to wcale lepiej nie ma zamiast poleżeć pod kołderką to trzeba wstać i bydło nakarmić, wydoić i ogarnąć wszystko a o tv i rozrywkach to można zapomnieć :/

Edytowano przez zanetabagier

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.