Polecane posty

kendzior15    87

na początku prosze administracje o nie kasowanie tematu bo nie ma on na celu promowania strony

Panowie wiecie może coś na temat tego programu używacie go wasi znajomi ? Wygląda całkiem ciekawie i może w miare ułatwić papierkowej roboty co o tym sądzicie ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisz coś więcej o tym programie co on umożliwia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendzior15    87

zobacz sobie na ich stronie mają tam taką pokazówke wygląda całkiem ciekawie szkoda że nikt z obecnych z tego nie korzysta ciekawe ile zechcą sobie za rok za te ich doradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Zarejstrowalem sie juz ale mam problem z kompem. Musze przyznac ze od samego poczatku mi sie spodobał. Na pierwszy zyt oka program dopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ja też już się zarejestrowałem i szczerze jakoś mi nie przypadł do gustu niestety. Czcionka nie jest wyraźna i w ogóle te opcje dziwaczne a do tego piszą, że dane bezpieczne a kto wie jak to może być... chyba nie będzie to udany projekt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MacPaw    1

Witam,

Wg. Mnie jest to ciekawy projekt i do tego polski ! Jest pare szczegółów do dopracowania ale kierunek jest jak najbardziej sluszny. Dodam tylko, że aplikacja jest nadal rozwijana i chyba to nie jest wersja koncowa za ktora bedzie sie placic wiec jeszcze wiele modernizacji i udogodnien przed nami. Na dzien dzisiejszy aplikacja na pewno w duzej mierze ulatwia cala papierkologię dla hodujacych bydło i trzodę. Ja widziałbym tam bardziej rozbudowany moduł nawożenia i upraw bo tym sie akurat zajmuję.

I myślę, że właśnie takich opinii potrzebują żeby rozwijać swoją apkę tak aby dopasować do naszych potrzeb.

A jeśli chodzi o koszta to myślę, że wolę zapłacic i się nie martwić np. Zapamiętywaniem ile oprysku dałem, gdzie i kiedy.

Jestem pozytywnie nastawiony do tej apki ale wiadomo oni dopiero zaczynaja wiec duzo pracy jeszcze przed nimi ale i przed nami młodymi jeśli chcemy mieć dopracowany produkt to musimy dać im wsparcie i wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo dziękujemy za dostrzeżenie naszej aplikacji w sieci :) Jest nam bardzo miło, że wyrażacie zainteresowanie tą tematyką. Gorąco zachęcamy do testowania systemu i przesyłania wszelkich możliwych uwag i wskazówek - tak, jak napisał MacPaw - przed nami jeszcze sporo pracy, ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą razem stworzymy naprawdę ciekawe narzędzie.

 

Chcielibyśmy jeszcze odnieść się do wpisu użytkownika Frytek:

a do tego piszą, że dane bezpieczne a kto wie jak to może być

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zabezpieczyć Państwa dane i zapewnić ich maksymalną ochronę. W trakcie przesyłania danych ich bezpieczeństwo zapewnia wprowadzony certyfikat SLL, który zabezpiecza połączenie. Same dane, które przechowywane są w koncie użytkownika, dostępnie są wyłącznie do jego dyspozycji. Zastosowane szyfrowanie danych powoduje, iż nikt poza wprowadzającym je użytkownikiem, nie ma do nich dostępu – nawet obsługa systemu RolnikON. Sama baza danych użytkowników jest zarejestrowana w GIODO, co wymusza na nas stosowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Również nasi partnerzy – między innymi Krajowa Rada Izb Rolniczych – nie pozwoliliby sobie na promowanie narzędzi, które mogą być niebezpieczne dla ich użytkowników.

 

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania - piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko jedno pytanko - ile nas to będzie kosztowało? :)

 

Do 1 października dostęp jest całkowicie darmowy. Po tym terminie wprowadzone zostaną niewielkie opłaty - 15 zł miesięcznie standardowej opłaty za dostęp. Pozwoli to nam dalej rozwijać i rozszerzać funkcjonalności systemu - chcielibyśmy móc zawsze dostosowywać się do Waszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanIno    0

Jak za 15 to można trochę popróbować - po pierwszym wejściu stronka wygląda fajnie i ma sporo funkcji. Po jakichś dłuższych testach postaram się wrzucić tu jakąś recenzję większą, może komuś to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Również przetestuje, jak na razie tylko z ciekawości, zobaczymy czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanIno    0

Obiecałem, to i piszę

 

Siedzę już trochę w tym rolnikonie i ciągle mnie zaskakuje - okazuje się że to całkiem duży program z całą masą rzeczy które można w nim robić. Jak na razie głównie korzystałem z historii na polach i z takiego czegoś do robienia rejestru użycia środków chemicznych na polach - a taki rejestr to już teraz przecież trzeba prowadzić. Jak na razie super, nie muszę o niczym pamiętać i trzymać kartek z tabelką w segregatorze - nawet mogę sobie wydrukować to z rolnikona. Widzę tam też dużo funkcji dla hodowców, chociaż to trochę nie moja działka - ale podobno rejestr bydła można u tam prowadzić i nawet wszystko działa zgodnie z wymogami (kolega miał kontrolę i było ok, aż się dziwili że ma taki program do tego).

 

widziałem, że cena od października ma być 15 miesięcznie - nie wiem jak dla was, ale mi to pasuje, ciekawe cy będzie jakaś zniżka jakbym rocznie chciał zapłacić

 

generalnie - jak na razie polecam, widać, że jeszcze pracują nad szczegółami, ale już trochę fajnych rzeczy jest - ostatnio zacząłem dostawać jakieś smsy z info o zagrożeniach szkodnikami na moich polach - niby nic, a cieszy :) czasem jeszcze coś się przywiesi, no ale to jak na razie zdażyło mi się ze 2 razy i jak napisałem do nich, że coś mi nie działało to od razu ogarneli i za chwilę było dobrze, wiec nie moge narzekac

 

pozdrawiam wszystkich! a rolnikonowi życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidk21    1

Nie mogę się zgodzić z przedmówcami, sprawdzam go od miesiąca i mi odpowiada. wszystko jest dobrze rozmieszczone i nie trzeba niewiadomo jakiej wiedzy żeby go obsłużyć a ułatwia prowadzenie gospodarstwa, mi przynajmniej uporządkował dokumentacje do arimr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie spoko program, nie ma się do czego przyczepić. W miarę intuicyjny. Dla osób które szukają ułatwienia w pracy myślę że wystarczy i za rozsądną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

szkoda kasy. poza tym autor/autorzy w beznadziejny sposób wciskają go wszędzie - m.in. tu na forum (np boty powyżej)

Edytowano przez ziomster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ziomster,  jeśli masz uwagi co do naszego oprogramowania chętnie na nie odpowiemy.

Monitorujemy ten temat na forum, jednak nigdy nie posługiwaliśmy się "botami", gdyż zależy nam na rzeczywistych opiniach. System jest nowy, ciągle go udoskonalamy, więc wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Mamy nadzieję, że nawet jeśli uważasz nasz program za nieprzydatny, to w przyszłości znajdziesz w nim coś dla siebie.

 

Pozdrawiamy

Zespół RolnikONa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

nie trzeba być informatykiem ani detektywem aby mieć uzasadnione podejrzenie że użytkownicy @MarekS21, @Dawidk21 może i @RobertIwanski87 to "boty" mające za zadanie podbijać i odświeżać temat. 

Zastanawiam się co rozumiecie pod pojęciem "monitorujemy ten temat"? czy przypadkiem nie podbijacie go fikcyjnymi kontami:>? a jesli faktycznie Zespół RolnikOn'a nie posługiwał się nigdy "botami" to przeciez moga to robić wasi pracownicy po godzinach:)  

 

Jeśli chodzi o waszą stronę to tak w skrócie powiem, że nie znalazłem u was niczego czego nie mógłbym mieć za darmo. Zarejestrowałem się, obejrzałem funkcjonalności i stwierdziłem że szkoda wprowadzać dane skoro za chwilę trzeba będzie za to płacić (wtedy jeszcze nie było wiadomo ile). 

 

pozdrawiam, życząc samych sukcesów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wobec tego bardzo nam przykro, że masz takie podejrzenie :(

Dziękujemy za opinię. W takim razie zapraszamy, żeby raz na jakiś czas do nas zaglądać, bo ciągle coś zmieniamy. Np. na początku października wprowadziliśmy duże zmiany w Księdze Rejestracji Bydła. Za jakiś czas wprowadzimy Księgę Rejestracji Świń i moduł zarządzania pracownikami.

Jak więc widzisz ciągle się rozwijamy i jesteśmy dopiero na początku drogi do realizacji naszego celu, czyli wprowadzenia polskiego rolnictwa w cyfrową erę, ułatwienia życia rolnikom i zwiększenia ich wydajności. Już teraz oferujemy dziesiątki funkcji, które pomagają w codziennej pracy, o których moglibyśmy opowiadać godzinami. Jeżeli masz pomysły na funkcjonalność, która przekonałaby Cię do naszego programu z chęcią je usłyszymy. W zasadzie cały nasz system powstał we współpracy z rolnikami i dla rolników, dlatego wiemy jak ważne jest słuchanie sugestii naszych użytkowników.

 

Pozdrawiamy

Zespół RolnikONa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikrs    0

Do Rolnikona księga rejestracji świń to proszę zajrzeć www.ikrs.ugu.pl. Prowadze tucz świń otwarty proszę o rozbudowanie tego modułu

Edytowano przez ikrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ikrs Serdecznie dziękujemy za sugestię. Jesteśmy w trakcie prac nad Księgą Rejestracji Świń w RolnikONie. Na pewno powiadomimy Cię, gdy uruchomimy wersję testową.

 

Pozdrawiamy

Zespół RolnikONa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj