Skocz do zawartości
kmwtw87

Opłacalność produkcji warzyw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marti1980    31

Jasne że da się zarobić tylko że trochę trzeba będzie się nalatac.Musisz tak planować żeby przynajmniej z niektórych pól zbierać 2 razy.I do tego z 5tuneli i sobie poradzisz.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldemaros    10

Zacznij od dwóch tuneli i pomalu dokladaj następne. Kupuj rurki gietarke kogoś do spawania i naprzód.

bartek500    7

Panowie zostało mi z pół hektara ziemi i trochę włókniny. Co by tu zasadzić/zasiać. Mam sadzonkę bobu, będę miał fasolkę szparagową trochę koperku i natki, kapustę z rosady Tak myślę co by tu jeszcze dokoptować aby dopełnić auto na giełde. Najlepiej coś co można przyspieszyć uprawe bo tylko wtedy widać zyski. Mam tez tunele ale na sadzonki to już za późno. 

Słyszy się, że marchwi jest 3x tyle co w tamtym roku, pietruszki 2x tyle, kapustnych 2x tyle, ogólnie wszytkiego 2-3x tyle. To czego jest mniej skoro wszystkiego jest wiecej? Zbóż mniej?

bartek500    7

Nowe techniki upraw-piętrowo! Wydajności kilkukrotnie większa niż standardowo-sprawdzone!!;-)

Kamil1996    17

Skoro część zbóż i rzepaków wymarzła to nie będą przesiewać tylko posieją warzywa żeby zrobić biznes życia :lol:

waldemaros    10

Panowie czas pokaże koledze wymarzl rzepak to będzie qq lub jęczmień. Co do warzyw to czas i pogoda zweryfikuje, ale marchwi będzie Max liczą na embargo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się