Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez marcin7795
      Witam. Mam taki problem z WOM w ursusie tzn. Wszystko się załącza jak należy tylko jak ma ciężko to się rozłącza i słychać zgrzytanie jak obroty dam małe obroty silnika to wałek się załącza do daje gazu i pracuje ale gdy ma ciężko to z powrotem to samo. Co się dzieje? Jaka jest przyczyna?
    • Przez patrk4512
      Witam, niedawno zakupiłem Sipme Z569/1. Niestety mam z nią pewien problem. Na testach u sprzedającego zamki na klapie zamykały sie normalnie zaraz po opuszczeniu klapy, testy były robione C360. Natomiast u mnie w 4512 klapa się zamyka zamki zamykają się tylko delikatnie nie zaskakując za rygle. Wydaje mi się ze siłowniki nie cofają się do końca zatrzaskując zamki. W czym moze tkwić problem? zaznaczam ze wszystko jest dokładnie przesmarowane.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam problem z wałem przekaźnika mocy szerokokątnym do prasy. A mianowicie wał ma duze luzy na tym łbie podwójnie łamanym tam na tym tależu. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś z was gdzie mogłbym dokupić sama ta podwójnie lamaną końcówke ? nie chce wałego wałka ponieważ sprzegło przeciązeniowe oraz rure mam dobra tylko tu sa luzy. Słyszałem ze niektórzy to rozcinaja i wstawiaja nowy ten tależyk ale to tylko pomaga na krótka mete. Dlatego chciałbym kupić to całe nowe w jakiejś rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma cos takigo albo ma namiary na jakis sklep czy kogoś kto mogłby takie cos sprowadzić i sprzedac ? Bardzo proszę o pomoc bo jak widadomo żniwa tuż tuż a nie chce zeby mi sie cos przez ten  wałek rozleciało. Z góry dziękuje. Do tematu dołączam zdjęcia wału z przyblizonymi wymiarami. Proszę o pomoc

• Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
    • Przez Arturo1610
      Witam wczoraj zauwazyłem ze po prasowaniu sianokiszonki łańcuch ten głowny który zwija balota jest tak gorący ze w niektórym miejscu nie mozna sie go dotknąć. Wcześniej raczej tak nie było. Co moze być problemem w takiej sytuacji ? Dodam ze ostatnio pękło mi pierwsze łożysko odkąd mam prase czy to może łożyska sie koncza i przez to ten łańcuch sie tak grzeje ? Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.