Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam prasę kostkującą Sipma Z 224/1 Prasa jest w idealnym stanie, pracowała w niedużym gospodarstwie bez usług z ursusem C 360. Garażowana i nigdy nie myta wodą, zawsze zakonserwowana na zimę. Instalacja elektryczna w pełni sprawna. Opony jak nowe. Posiada przeciwwagę.

Jestem pierwszym właścicielem od 2007 roku.

Wyposażenie:

- drabinka do belek
      - wałek WOM
      - katalog i instrukcja
      - zapasowe tulejki ceramiczne

Prasa od 5 lat używana sporadycznie przy sianie (niecała przyczepa) ponieważ przeszedłem na baloty i z tego też powodu ją sprzedaję.

Maszyna do obejrzenia w Daszynie, powiat Łęczycki, województwo łódzkie. 
      Cena 19000 zł. do negocjacji.
      Nie wystawiam faktur VAT, nie posiadam transportu 
      W razie pytań proszę o PW lub email tomaszs9999@gmail.com
      Zachęcam do kupna. Pozdrawiam. 

Ogłoszenie dodane 07.05.2018

• Przez chucknorris
      witam posiada ktoś patent na przeróbki wału napędowego pasów aby się nie slizgaly.
    • Przez roqwor5
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 279/1. Mam problem ponieważ nie wiem jak założyć siatkę. Szukałem czegoś na internecie niestety nie znalazłem. Może ktoś opisze jak powinno to wyglądać lub najlepiej zrobił zdj już z założoną siatką. 
      Druga sprawa to dobór siatki. Jak odpowiednio dobrać wielkość siatki do tej prasy? Jakich producentów siatki unikać, a kogo polecacie? 
      Dzięki z góry za odzew ;] 
    • Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez AgroKolo
      Witam. Ostatnio mam problem z prasa kostkujaca sipma, mianowicie tworzy jedną wilelką bele... tak jakby jej nie zakańczała i nie tworzy nowej.. proszę o szybką poradę. Dziekuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.