Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal12301

Ciągnik do tura 70-75km

Polecane posty

Zależy jakie masz potrzeby no i cenowo jak to wygląda... Ja posiadam co prawda 100- konnego Johnego w pelnej wersji mechanicznej. Obecnie jest prawą ręka w gospodarstwie;) Bym się zastanawiał nad new hollandem a Johnym z wyższych półek. Pozdro

corrado    247

Nic nam nie podałeś czy ciągnik nowy czy używany??? Jaka kwota jest na niego przeznaczona?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

MarekUA    20

Panowie co myslicie o modelu 6090mc do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza itp czasami do ładowacza czołowego ? opony 340, power quad 16/16 40km/h 4 zawory hydrauliki klima obciązniki itp 180 netto ? jak filtr dpf w lekkich pracach będzie działał ? cena troche wyższa ale warto dopłacic jak myślicie ?

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Nemo123
      Tak jak w temacie adaptacja do Fiata 90-90, 100-90, 110-90. Cena 1200zł. Częstochowa.
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-quicke-agram-trima-do-fiata-CID757-IDqN0hL.html#3d954f06d5
    • Przez marles
      Witam chcę skonstruować łuparkę pionową do metrów zawieszaną na tył ciągnika i zasilanie pompy przez WOM.Mam już siłownik średnica tłoczyska 80mm z zewnątrz 130mm wysuw 900mm z ramą nie ma problemu ale z hydrauliką już tak bo nie wiem jaką pompę szukaj jakiej wydajności aby to działało w miarę szybko.Myślałem nad pompą od Białoruśki ale ona ma 174l/min  trochę za bogato bo rozdzielacz tyle nie puści i zagotuje olej.Z góry dzięki za wszelkie rady jutro postaram się zamieścić zdjęcia siłownika.
    • Przez Natalia25
      Witam,
      Proszę o pomoc w  wyborze nowego ciągnika do gospodarstwa 45 ha. Będzie to ciągnik główny do prac ciężkich, tj, orka pługiem 4-skibowym, agregat czynny z siewnikiem 3m, gruber 3 m, później może jakiś głębosz. Ciągnik będzie miał 150 KM. Oto moje propozycje które rozważam:
       - John deere 6155M
       - Claas Arion 610
       - New Holland T 7.165s
       - Case Puma 150.
      Proszę o opinie na temat tych ciągników i ewentualne propozycje który lepszy.
      P.S - Osobiście zastanawiam się pomiędzy Claasem a JD.
      (Cena nie jest tu istotnym elementem)

Pozdrawiam
    • Przez polan
      Witam brać rolniczą,
      potrzebuję ciągnika na 50 ha, głównie do rozsiewacza, opryskiwacza, ale też żeby pociągnął agregat uprawowo-siewny 3m z broną wirnikową. Mamy jeden 150 KM z 2000r., teraz chcemy najlepiej 120-130 KM. W grę wchodzi John deere, claas ewentualnie case. Pytanie czy do wyżej wymienionego sprzętu "opłaca" się wybrać ciągnik 6 cylindrowy, czy 4 powinien to ogarnąć? No i kwestia czy warto jeździć i szukać sprzętu używanego i sprowadzanego za ~150 koła z 7000 mtg, czy dołożyć 100 i mieć świeżaka. Dodam tylko, że rocznie robimy około 400 mtg.
      z dodatkowego wyposażenia zależy nam na TUZie, miękkiej osi, pneumatyce 2+1 i 3 pary hydrauliki.
      Dzięki za przeczytanie i każdą dobrą radę.
      Pozdrawiam, polan.
    • Przez DYWI
      Jaki ciągnik do pracy z 2 przyczepami . 
      1 przyczepa 10 t z HDS
      2 przyczepa 12/16 t 
      Przyczepy z kłonicami do wożenia wałków 250cm  
      Powinno wejść 24 -26 m3 leśnych nie MP więc około 25 ton ładunku w 3 rzędach . 
      Ciągnik ma później poruszać się po mieście więc nie może być zbyt duży . 
      Mam na oku Kubote M7060
                             Mtz 80 konego