Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Kraz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Piszcie co wiecie o jego awaryjnośći,jak sie sprawują itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Piszcie co wiecie o jego awaryjnośći,jak sie sprawują itp

W terenie najlepiej sprawują się te na balonach, duża bestia mało zwrotna, sporo pije, mało ich zostało. Ostatnio widziałem kilka w ekipie robiącej wiercenia w Białymstoku (firma z Gdańska) i innej konserwujacej linie przesyłowe (wszędzie dojedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jesli chodzi o awaryjność to podejzewam ze tak jak wszystkie sprzęty zza wschodniej granicy :P a jesli chodzi o to jak się takie sprzety sprawują to w naszym zakładzie kiedys było taie cudo - pełny ziarna mogł bez trudu przejechać przez rów melioracyjny :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Przez wieś takim bydlakiem ciągnęli wielka ciężarówkę w której sie prawdopodobnie rozwaliły hamulce, ale to był widok :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

W naszej wiosce jest żwirownia i mieli takie cuda to sie psuło w końcu nie nówka ale przez błota to to szło im było to potrzebne bo jak robili odkrywkę to inne samochody im sie nie nadawały.Teraz już tego nie mają Catepilarami teraz robią odkrywke.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a co powiecie na temat ciezarowek ural ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
a co powiecie na temat ciezarowek ural ???

Robione trochę dalej na wschód - o jedną granicę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe jak jest z esplatacja krazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mój kuzyn jest kierowca w wojsku :D i jezdzi takim URALEM .mówi ze to super ciężarówka zwrotna ,silna i wytrzymał.i ze super sie spisuje w trudnym terenie. gdyby to nie była prawda to nie było by takich ciężarówek w Wojsku. pozdro


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

A u nas ta żwirownia właśnie te krazy wykupywała z wojska.I wtedy niektóre krazy miały kipry a niektórym musieli dorabiać.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek36    0
Piszcie co wiecie o jego awaryjnośći,jak sie sprawują itp

jest powiedzenie łapiesz jak kraz na mroźie ta ze to topora maszyna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
jest powiedzenie łapiesz jak kraz na mroźie ta ze to topora maszyna haha

No komputra to w niej nima :D , prosta, mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie rozumiem tego powiedenia:Łapiesz jak kraz na mrozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Mój tata takim 12 tonowym w pracy jeździ jest. Było kiedyś nawet radio ale nic nie było słychać to mój tata je wyjął. Jak stanie na drodze to się robi kałuża

z oleju.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

No w teren to super maszyna. Podobno max. głębokość brodzenia 170cm ale podejrzewam ze jakby mu filtr wyżej wyprowadzić to by więcej było.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrzyk266    0

Witam zainteresowanych tematem i pozdrawiam tych co widzieli KRAZA tylko na zdjęciu i różne głupoty o nim wypisują.


www.dobrzyktransport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

w sąsiedniej wsi koleś wlaśnie pocioł kraza na złom szkoda go fajnie wyglądał


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

znajomy ma pomoc drogowa i kupił Kraz'a do holowania TIR'ów bardzo potężna maszyna na 3-osiach z drewniana kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrzyk266    0

Ja jednego poćwiartowałem na złom w tamtym roku ale za to nabyłem nowiótkiego prosto z ukrainy rocznik 2007.


www.dobrzyktransport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrzyk266    0

Może ktoś mi powiedzieć jak tu wsadzić fotki i co zrobić żeby działał odnośnik do strony w podpisie.


www.dobrzyktransport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

jeśli można wiedzieć to ile kosztuje taki kolos czy są jakieś warianty wyposażenia? jaki ma silnik i jakie mieć może? pozdrówka


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj