Skocz do zawartości
News
Arek00

Prośba o wypełnienie ankiety -Techniczne i prawne aspekty produkcji żywności w gospodarstwach ekologicznych

Polecane posty

Arek00    0

Piszę pracę inżynierską na temat "Techniczne i prawne aspekty produkcji żywności w gospodarstwach ekologicznych". Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest podstawą tej pracy. Potrzebuję min. 5 wypełnionych ankiet.Wypełnione ankiety proszę wysyłać w odpowiedzi lub na adres email: arek180492@gmail.com Z góry dziękuję za pomoc.ankieta gosp. ekolog.doc

Edytowano przez Arek00

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtas_93
      Szanowni Państwo!
      Jestem studentem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, kierunku Technika Rolnicza i Leśna i aktualnie piszę pracę inżynierską na temat: „Badanie struktury gospodarstw rolnych na podstawie ankiety internetowej.”Proszę o wypełnienie poniższej ankiety (ankieta znajduje się pod adresem poniższego linku), która ma za zadanie zbadać możliwość pozyskiwania informacji o gospodarstwach rolnych z wykorzystaniem ankiet internetowych. Formularz skierowany jest do osób użytkujących gospodarstwa rolne na terenie całej Polski i przeznaczony jest na potrzeby pracy inżynierskiej. Uprzejmie proszę o szczere wypełnienie ankiety oraz udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w kwestionariuszu. Ankieta jest bardzo krótka i czas na jej wypełnienie nie powinien przekroczyć 10min. Zapewniam, że ankieta ma tylko i wyłącznie charakter naukowy i jest w pełni anonimowa, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie jako dane statystyczne potrzebne do pracy inżynierskiej.

Ankietę można wypełnić pod adresem: http://goo.gl/forms/k55nhxpQnW

Z góry dziękuję za poświęcony Państwa czas oraz pomoc w wypełnieniu ankiety, której wyniki w postaci odpowiedzi są dla mnie bezcenne.

Pozdrawiam!,
      Wojciech
    • Przez RadosławKowalski
      Dzień dobry

Jestem studentem IV roku kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Prowadzę badania do pracy inżynierskiej na temat wizerunku marki ciągników i maszyn rolniczych. Chciałbym prosić czytelników forum o uzupełnienie ankiety dotyczącej wizerunku marki. Badania w tej dziedzinie pozwolą mi wyciągnąć wnioski o tym jak ważna jest marka, jeśli chodzi o proces decyzyjny zakupu ciągników i maszyn rolniczych.

Poniżej link do ankiety:
      https://docs.google....iewform?c=0&w=1

Dziękuje za pomoc
    • Przez Magdalena123456
      Witam wszystkich,
      Jestem studentką czwartego roku na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie i piszę pracę inżynierską na temat źródeł informacji wykorzystywanych w zarządzaniu gospodarstwami. Mam ogromną prośbę do osób zamieszkujących powiat krakowski o uzupełnienie ankiety, która znajduje się w załączniku. Niestety ze względu na jej formę , trzeba ją pobrać i przesłać na adres e-mail: ankieta.inz@gmail.com. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Bardzo zależy mi na jak największej liczbie uzupełnień. Jeżeli macie Państwo również znajomego posiadającego gospodarstwo rolne w powiecie krakowskim to bardzo proszę o rozesłanie ankiet. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

Ankieta:
      Ankieta.doc
    • Przez kris14
      Witam wszystkich

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html

Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy