Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej-7211

Tur do MTZ 82 TS & Zetor Proxima 90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego do ciągnika MTZ 82 TS lecz planuje w przyszłym roku kupić Zetora proxime lub forterre i boje się że tur nie będzie pasował możecie mi pomóc szukać tura. Zastanawiam się nad Metal-Fachrem co sądzicie o tych turach i czy będzie pasować ?

Tworkowiak    103

U mnie we wsi jeden sąsiad ma Hydramet TUR 16 na Zetorze 7341 Super Turbo, a drugi sąsiad taki sam ładowacz na MTZ Belarus 820. Różnica jest pewnie tylko w ramie montowanej do ciągnika.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

rafal4610    62

ale nowego Zetora kupujesz ? Bo jeśli tak, to gdy założysz inny ładowacz niż Zetora tracisz gwarancje, chyba że coś sie zmieniło :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roziu20
      Witam, posiadam od nie dawno ciągnik MTZ 82 na dużej kabinie i  mam problem z dźwignią od podnośnika koło siedzenia. Poprzedni właściciel wkręcił śrubę w obudowę blaszaną dźwigni (sama dźwignia jest nie pełnej  długości  jak pozostałe dźwignie tzn jest krótka, pęknięta w połowie jej długości  bez łepka rękojeści) (pierwsza od siedzenia) czyli od podnośnika ciągle była w pozycji neutralnej jak dam ja maksymalnie do tyłu i puszczę zaraz sama wróci do śruby o którą się opiera i która uniemożliwia przestawienie tej dźwigni do przodu do kierownicy. Podnośnik dźwignia koło kierownicy podnosi trzyma (ramion puste co prawda od wczoraj jak były podniesione tak są). I tu moje pytanie co może być nie tak z tą dźwignia że jest ta śruba ? Czy regulator siłowy pod siedzeniem jest uszkodzony ? Jak to można naprawić ?
    • Przez KubAE86
      Witam, posiadam MTZ Pronar z 96r. Z powodu za małego garażu rusek do niego nie wchodzi więc załóżmy że chcę zmienić kabine na tą starą małą i tu sie pojawia problem z deską rozdzielczą bo jak wiadomo Pronary mają tą nowszą plastikową. Czy będzie to pasowało do małej kabiny czy tylko do niej pasuje deska belarusa (zegary w poziomie)  ?
    • Przez pop129
      Witam, mam dość nietypowy problem z podnośnikiem w zetorze 7045, wszystko jest ładnie pięknie, podnosi różne maszyny szybko bez żadnego problemu, problem jest z opuszczaniem, strasznie wolno opuszcza jeżeli ma jakieś obciążenie, rzadko, ale zdarza się, że potrafi szybko opuścić, czasami też nie opuszcza do samego końca, co jest bardzo irytujące podczas prac polowych. Filtr magnetyczny był cały zasyfiony i prawdopodobnie poprzedni właściciel już coś tam robił, bo w sitku filtra był kawałek siatki wycięty, wyczyściłem to, założyłem, ale problem nie ustąpił. Może miał ktoś podobny problem i potrafiłby poradzić, naprowadzić na to co mu jest i jak to naprawić?
    • Przez damian1994s
      Witam. Mam problem mianowicie ubywa mi woda z tego co zauważyłem wydostaje się kolektorem wydechowym. Olej w silniku jest w porządku nie widać w nim wody również nie podnosi się stan. Dodam że uszczelka pod głowicą była niedawno wymieniana i głowica była planowana. Co może być przyczyną?
    • Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.