Kafar_13

Kupie króliki 1,2-3kg

Polecane posty

Kafar_13    0

Witam,

interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.

oferty z łódzkiego.

Płace 5,5-6zł/kg

 

kontakt: kafar_13@op.pl

GG: 10884250

Edytowano przez dogberry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

W takiej cenie życzę powodzenia. Jak dla mnie to minimum 10 zł/kg żebym sprzedał, nie jest to wygórowana cena bo taką mogę dostać bezproblemowo, a poubojowo nawet wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar_13    0

oczywiście ,że możesz sprzedać po 10zł/kg minimum.

Jednak jak zmienisz zdanie zapraszam:)

Potrzebuje od 50-100kg miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel73    0

Witam jestem z woj. Lubelskiego może wiecie gdzie u nas jest skup królików ?


 

Edytowano przez pawel73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam,

interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.

oferty z łódzkiego.

Płace 5,5-6zł/kg

 

WOW  :P  jaka cena :lol:

 

Wolę nimi karmić PSY <_<

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież sam też jem :)

 

a co pies to że jest psem to ma gówno jeść??

 

@bieniek_88 nie świruj twoim zdaniem lepiej robić prezent komuś za 5 zł ??

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Nie robić takiego prezentu,być może źle zrozumiałem Twój post. 5 zł za kg jakby mi zaproponował ktoś za króla to by szybciej wychodził z podwórka niż wchodził. Dla mnie to 15 zł za 1 kg żywca to już cena satysfakcjonująca. Takie minimum.
Co do karmienia psów królikami-dla mnie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak mam tego trochę w zamrażarce to też im daje ^^

 

To nie tak że zrobię im puk i rzucam psom albo że organizuję jakieś polowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kogos popie*****ło zebym mial oddac krolika za 6zł hahaha tak jak kolega wyzej pisal 15 za zywca przy wadze 4-6kg to juz wzgledna cena

adekwatna do wlozonej pracy, bo niema sie co oklamywac, ale 5 krolikow wpierdzieli co dwu letni prrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
      sprzedam króliki mieszane z belgijskim cena ok. 30zł za sztukę. Województwo Wielkopolskie niedaleko Szamotuł.
    • Przez MlodyRolnik32
      witam posiadałem do wczoraj 19 królików dziś rano jeden zdechł nie wiem od czego powiedzie mi może daje im pszenice wode sianko mlecz i nieraz koniczyne narwe
      prosze powiedźcie mi od czego mogo zdychać
    • Przez Polak1002
      Witam mam problem z samicą gdyż ma zaledwie rok i 2 miesiące i pojawia się problem gdy ma się kocić.
      Gdy miała się kocić pierwszy raz wykociła się tydzień po terminie i porzuciła, za drugim razem wszystko odbyło się jak należy i teraz za trzecim razem znowu powturzył się pierwszy przypadek. Czy ktoś z was miał taki problem? Co jest nie tak?
    • Przez Tomek1215
      Witam.
      Proszę o radę.
       
      1.Mam samicę Baran Francuski w wadze 4.20kg.Nigdy nie była jeszcze dopuszczana.
      Ona jest strasznie agresywna,(tupie nogami itd.)czy ona może mieć ruję i chce do samca???
      Samiec ma 3,60kg to chyba jeszcze za mały na krycie????
      Od jakiej wagi minimum mogę kryć samice rasy Baran Francuski i ile musi mieć samiec minimum?
       
      2..W jakiej wadze minimum można kryć samice rasy Kalifornijskiej(moje mają wagę 2,5kg????
      I jakim samcem....chodzi mi o to że z jaka rasą kryć najlepiej(wiem że z kalifornijską)j,ale z jakimi jeszcze bo z tymi dużymi jak Olbrzym srokacz i Baran Francuski to chyba nie???
       
      3.Zamieniłem się królikami z innym hodowcą,wziąłem od niego samice Francuską w wieku ponad rok i samice Olbrzym srokacz też ma ponad rok.
      Dopuściłem Francuska już 2 raz i ona dalej nie jest kotna.
      A Olbrzym Srokacz za 2 dopuszczeniem załapała i miała tylko 2 króliki.
      Czyżby gościu wcisnął mi kit.....bo wiedział że samice mają problem z dopuszczeniami???
      Co może być powodem tego,że Francuska nie może zajść w ciążę,a Olbrzym Srokacz miała tylko 2 króliki po 2 dopuszczeniu dopiero załapała???
       
      Proszę o poradę z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj