Skocz do zawartości
niciex

8Ton wielton/pronar/metaltech?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Metal-Fach N267
niciex    14

Witam.Stoję przed kupnem przyczepy 8 -tonowej.Naczytałem się o tym trochę i chcę sie upewnić co do wyboru.Chciałbym znać opinie użytkowników tych 3 marek.

JARAS    5

Ja mam pronara i nie narzekam mam ja 4 rok wożone wysypywane i nic się niedzieje ani nie pogięta. Wrazie czego serwis gdzie kupiłem czy części mam pod ręką. Ja ją polecam

STIG0013    406

Mam Metaltecha 6 ton od tamtego roku i jest super, we wsi obok facet ma 2 12-stki i też nie narzeka

Wiadomość z agroFakt.pl

przemol87    45

Paletowka czy zwykla?

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Mateusz1q    24

Podłącze sie. Nie zalezy mi na paletówce. Jakie opony najlepiej wziac ? Metal tech chyba najtanszy

przemol87    45

Najtańsza to jest chyba Metal-Fachu ale nie polecam tak jak i Wieltona.

W styczniu wybierałem paletówke miedzy Pronarem, Metaltechem, Auto-techem i Zasławem. Wybór padł na Pronara PT 608 z kołami 385/55R22,5.

Dlaczego?

ten model mimo iz jest rejestrowany na 8 ton to rama jak w 10tonowej,

wykonanie przyzwoite

cena

oraz opinie wśród znajomych.

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

przemol87    45

To jest akurat 6t, 8ma 11m3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez pio46
      Witam .Jaką nową  przyczepę polecacie  około 12 ton z skrzynia pow 5 metrów i ich ceny?
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez Tomsky
      Witam,
      zastanawiam się nad zakupem używanej przyczepy skorupowej SODIMAC , tandem resorowany. Jeśli na forum są użytkownicy takiej maszyny proszę o info na co zwrócić uwagę przy  zakupie , ewentualnie słabe strony czy problemy .
      Pozdrawiam
    • Przez HornetZnawca
      Witam kupiłem przyczepę od Tatry brandys i mam problem z hamulcami bo są w niej dwuobwodowe a ciągniki mam Polskie:/ Co zrobić żeby przyczepa hamowała przy ciągniku z hamulcami jednoobwodowymi? Chciał bym też zaczepiać za brandyską HL 8011 która też jest na jednoobwodowych hamulcach...