Skocz do zawartości
kacperek484

Mam problem z prasą sipmą 279/1 Classic

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

piotrek912    7

Panowie jest jakiś sposób aby nie otwierała się klapa z tyłu podczas prasowania bo gdy chce bardziej dobić to się otwiera tak z 5-8cm proszę o porady

Simmi    92

Sprawdzić szczelność tłoczysk w siłownikach oraz sprawdzić czy zamek hydrauliczny jest sprawny. 

Damian150    2

witam panowie. Mam problem z prasą Sipmą z279.  otóż od jakiegoś czasu prasa słabo wiąże sznurkiem z jednej strony. jedna strona jest dobrze mocno ścisnięta a druga strona od połowy jest sznurek luźny ze można go ręką docisnąć przez co bele z jednej strony są "napuszone" i często sznurek z tej strony przez to ze jest luźny ześlizguje się. co może być tego przyczyną ? mial ktoś podobny problem ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

mszk8    26

Witam, też mam mały problem z tą sipmą... Classic

A mianowicie, dobijam klape do 18  i po ok 30 sek  schodzi ciśnienie. do tych ośmiu, w czym tkwi problem, bo trzymać ją na rozdzielaczu to nie robota, ciągnik sprawny, kiper trzyma c385... jak podregulować ten mityczny zamek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich 
    • Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną