unlimiteed7

Ursus C-4011 dym z tylnej

Polecane posty

unlimiteed7    0

Witam. Podczas jazdy po jakichś 30 minutach pracy z prawej osi(tam gdzie wchodzi przewód z płynem hamulcowym) ulatuje dym. Jak na 5 biegu dam gaz do dechy to jest więcej tego dymu. Dodam że traktor ma zepsute hamulce. Na jedno koło nawet przewodu z płynem nie ma a na drugie koło przewód hamulcowy jest, tylko hamulec nie działa. Może to być spowodowane brakiem płynu? Ale skoro ja nawet nie używam hamulców tylko po prostu po jakimś czasie zaczyna dymić. Może brak oleju w zwolnicach?. Olej w tylnim moście jest bo sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Jak Ty takim ciągnikiem bez hamulców wg pracujesz?

Zrób te hamulce dla własnego bezpieczeństwa a przede wszystkim dla bezpieczeństwa innych.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Odkręć dekielek i zobacz może to ręczny hamulec, a jeśli nie to chyba czeka Cię rozbiórka ;) ewentualnie możesz spróbować odkręcić odpowietrznik... Nie polecam dłuższej jazdy, bo zapewne dookoła bębna jest trochę syfu/oleju i może być naprawdę gorąco, a ugasić trudno by było...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Okładziny trą o bęben zdejmij dekielek może coś zobaczyszjeśli to okładziny od ręcznego ale jeśli od nożnego to nic nie zobaczysz i trzeba rozbierać jak długo pojeździsz to może się zapalić a jak nawet się nie zapali to od temperatury pouszkadzasz uszczelniacze.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafallll360    968

Przy jeździe dotknij ręką dekiel,jak będzie gorący to popuść ręczny i spróbuj dalej jechać,jak to nie pomoże to czeka cię rozbieranie.Lepiej to zrób szybko bo jazda bez hamulców może się źle skończyć dla ciebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

taśma od ręcznego trze o beben , bo jak piszesz masz bajzel w hamulcach i pewno spadła taśma z widełek i się pali, jak jest syf ( a napewno jest) to takie rzeczy się dzieją...

 

ZRÓB hamulce!!!!!!! jak można jeździć bez hamuców??? to nie jest wielki koszt, chociaż na jedno koło zrobić to max 200 zł...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To cylinderek się nie cofa i szczęki trą o bęben.Robiłem dwa dni temu hamulce to tak było tylko że u mnie to już nity o bęben tarły i piszczało cały czas.

@FINN jakie 200zł? wymienić okładziny albo szczęki i jest Git.No ewentualnie cylinderek i pompka Fragokov tak jak ja montowałem.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bolo12121
      Panowie co może być przyczyną stukania w zwolnicy np przy ruszaniu z miejsca do tyłu lub do przodu ale tylko pod obciążeniem np z załadowaną przyczepą słychać takie stuknięcie dodam jeszcze ze na łączeniu pochwy i zwolnicy od czasu do czasu kapnie olej ??????
    • Przez Celownik07
      Dzień dobry,
      Dużo roboty jest z wymianą tych uszczelniaczy (14 i 17) w tylnym moście c355 ? mam wyciek od spodu w zaznaczonym miejscu (nie pamietam ktory to otwor dokładnie) i zastanawiam sie czy dużo jest przy tym dłubaniny, bo jakiegoś spektakularnego wycieki nie ma ale wolna chwilą chciałbym tam zajrzeć. Da rade samemu zwalić zwolnice/pochwe czy trzeba jakiegos pomagiera?
      Majac już to rozebrane warto cos sprawdzic/wymienić dodatkowo? 
       





    • Przez agrodara
      Witam.Mam od pewnego czasu problem polega on na tym że podczas ruszania piszczy i zgrzyta  w zwolnicicy dzieje się tak przez kilka metrów póżniej cicho macie jakieś przypuszczenia co może się tam dziać  .Pozdrwaiam
    • Przez jerry4424
      Cześć nadszedł czas na zmianę przewodow chlodnicy w mojej siuntce jakiej marki są teraz najlepsze , żeby wytrzymało trochę ,a nie ciekło po tygodniu ?
    • Przez TheAgroTV
      Witam pacjent c360 tylne lewe koło . A mianowicie jest bardzo duży luz w kole podczas szarpania za koło jedną ręką słychać stukanie i luz, w czerwcu były zmieniane 2 łożyska na wale koła i nakrętki zostały dokręcone do oporu wtedy jeszcze nie było takiego luzu jak teraz i przed wymianą łożysk był raczej mniejszy luz. W czym mam szukać przyczyny? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj