sebastian84

uszkodzony wentyl

Polecane posty

sebastian84    5

witam wczoraj podczas zdejmowania obciążników z koła jeden mi spadł i uszkodził wentyl . Macie jakieś sposoby na wymianę wentyla czy coś takiego jest możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam już naprawiłem ale nie wiadomo jak długo wytrzyma . Kupiłem nowy wentyl taki skręcany na śrubę stary wymontowałem i wstawiłem nowy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam już naprawiłem ale nie wiadomo jak długo wytrzyma . Kupiłem nowy wentyl taki skręcany na śrubę stary wymontowałem i wstawiłem nowy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ten skręcany wentyle jak dobrze skręciłeś to będzie chodził i chodził jak oryginał. Ja mam takie dwa wstawione jeden już sam nie wiem kiedy a drugi ze 3 lata temu.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam będzie trzymać u mnie już z piętnaście lat tak zrobiłem i do tej pory trzyma :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez czerwonyciagnik
      witam cz moze ktos mi cos poradzic lub ma dach do case jx90 bo moj caly rog sie ulamal razem z halogenem i nie wiem co zrobic w serwisie kosztuje ok 3000 netto.
    • Przez SzymonKrl
      Witam dziś przy zmianie oleju wyciągnąłem kawałek prawdopodobnie tulei, tydzień temu robiłem uszczelkę pod głowica bo woda szła na tłok a teraz takie coś słuchajcie wiadomo kapitalka silnika już jest oczywista ale co sądzicie robić od razu czy wytrzyma do zimy ? głownie pryskam, ziemniaki kopie i transporty no i bd też musiała 2,5 ha truskawek w glebogryzarce ze 2 razy objechać.
       
      Już nie chcąc zakładać 2go tematu jakieś porady przy remoncie ? Jak wyjąc tuleje jak je wsadzić czy części usus/ waryński czy coś tańszego co warto zaraz zrobić szlify i inne ? dodam ze z 10 lat temu miała remont ale od 2 lat zaczęła z powrotem dostawać w dupkę, przedtem tylko tak było do pół ha ziemniaków i to była jej robota teraz trochę wróciła do łask.
       
       
    • Przez kaz0
      Witam wszystkich. 
      Jest to mój pierwszy post na forum, proszę o wyrozumiałość. Posiadam Lamborghini 1060 niestety mam problem, ciągnik nie rusza ani przodu ani do tyłu, tylko lekko szarpnie jakby chciał ruszyć  i nic więcej. Podnośnik podnosi. Kontrolka się pali. Czy jest jakis program aby podlaczyc ten ciagnik do komputera ? 
    • Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   







    • Przez Hvelektronik
      Witam szuka modułu bcu może być uszkodzony byle by był kompletny 6310
      moduł znajduje się w okolicy bezpieczników
      tel517210780
      dawidele@o2.pl
       
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj