Rodos

Serwis Fendt i MF Naprawa Przeglady i inne.

Polecane posty

Rodos    0

Serwis mechanika i napawa Ciagnikow Rolniczych Fendt i MF.Kompletne naprawy silnikow, skrzyn biegow, elektryki i hydlauliki. Dojazd do klienta badz naprawy u siebie na warsztacie ( bardziej w okresie zimowym).Dostep do czesci oryginalnych jak i zamiennikow. Okolice Szczecinka woj. zachodnio-pomorskie.Wiecej informacji na priv badz e-mailowo :

 

 

fendtmfmech@gmail.com

Edytowano przez Rodos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
http://www.fendagro.pl/ ja mogę polecić tego pana. Dojazd na miejsce. Ceny wielokrotnie niższe niż w serwisach, naprawia wszystko: elektronika (kładzie nowe okablowanie jeśli trzeba), mechanika, diagnostyka. Dosłownie wszystko, posiada wszelki sprzęt i wszelkie potrzebne dokumentacje. Często odratowuje wiele części które inni wyrzuciliby. Dodatkowo zaopatruje się w części w http://agromer.pl/ - w ten sposób można ominąć Korbanka i zamiast za łożysko płacić 900zł można zapłacić 300zł tej samej firmy (SKF tyle że bez logo korbanka), tak samo filtry, pompy czy inne części. To nie jest reklama - człowiek ten jest mi obcy tyle że wiem ile łupią serwisy lub ile kosztuje remont gdy ktoś nie ma pojęcia o naprawie. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

wogole najlepiej kogos z opolskiego lub slaskiego gdyby ktos polecil bo cienko w tym rejonie o dobry warsztat niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

A może ktoś polecić kogoś z opolskiego, okolice Brzegu ?

czesc jaki masz ciagnik ja tez jestem z okolic brzegu z czym masz problem znam mechanikow co przyjezdzaja na miejsce napisz albo daj tel to pogadamy poz ANDRZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Witam. Ja również szukam mechanika specjalizującego się w ogólnym serwisie Fendta z dojazdem na miejsce, woj opolskie Polska Cerekiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizos    0

Potrzebuje na wczoraj eletr. włącznik WOM do 308 lsa. Chyba to siadło bo wałek nie kręci. Może szanowni koledzy mieli z tym problem. Pomóżcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@Dionizos nie ten dział, temat :) Tutaj nikt nie odpisze na takie pytanie, bo chodzi o serwis, napisz ogólnie w dziale Fendt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian1978    9

W opolskim fendt claas i nie tylko tel. 508611562 ciężko się dodzwonić lepiej wysłać sms :) ale pewnie i fachowo.

Mogę jeszcze dodać że elektro-hydraulika zarówno jak w vario i 500'setkach naprawiona bez bajerowania o mega problemach czy kosztach.

Edytowano przez adrian1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez diwad8900
      Jakie macie opinie o adiuwantach (faster i aditens max) i uzdatniaczu wody proaqla. może jakiejs innej firmy coś polecicie czy lepiej może odpuścić sobie takie specyfiki
    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj