Skocz do zawartości
Rodos

Serwis Fendt i MF Naprawa Przeglady i inne.

Polecane posty

Rodos    0

Serwis mechanika i napawa Ciagnikow Rolniczych Fendt i MF.Kompletne naprawy silnikow, skrzyn biegow, elektryki i hydlauliki. Dojazd do klienta badz naprawy u siebie na warsztacie ( bardziej w okresie zimowym).Dostep do czesci oryginalnych jak i zamiennikow. Okolice Szczecinka woj. zachodnio-pomorskie.Wiecej informacji na priv badz e-mailowo :

fendtmfmech@gmail.com

Edytowano przez Rodos

pawelol111    712
http://www.fendagro.pl/ ja mogę polecić tego pana. Dojazd na miejsce. Ceny wielokrotnie niższe niż w serwisach, naprawia wszystko: elektronika (kładzie nowe okablowanie jeśli trzeba), mechanika, diagnostyka. Dosłownie wszystko, posiada wszelki sprzęt i wszelkie potrzebne dokumentacje. Często odratowuje wiele części które inni wyrzuciliby. Dodatkowo zaopatruje się w części w http://agromer.pl/ - w ten sposób można ominąć Korbanka i zamiast za łożysko płacić 900zł można zapłacić 300zł tej samej firmy (SKF tyle że bez logo korbanka), tak samo filtry, pompy czy inne części. To nie jest reklama - człowiek ten jest mi obcy tyle że wiem ile łupią serwisy lub ile kosztuje remont gdy ktoś nie ma pojęcia o naprawie. Gorąco polecam.

Wiadomość z agroFakt.pl

lambogrand    26

wogole najlepiej kogos z opolskiego lub slaskiego gdyby ktos polecil bo cienko w tym rejonie o dobry warsztat niedrogi

zenek_19    4

A może ktoś polecić kogoś z opolskiego, okolice Brzegu ?

czesc jaki masz ciagnik ja tez jestem z okolic brzegu z czym masz problem znam mechanikow co przyjezdzaja na miejsce napisz albo daj tel to pogadamy poz ANDRZEJ

Famer21    6

Witam. Ja również szukam mechanika specjalizującego się w ogólnym serwisie Fendta z dojazdem na miejsce, woj opolskie Polska Cerekiew.

Dionizos    0

Potrzebuje na wczoraj eletr. włącznik WOM do 308 lsa. Chyba to siadło bo wałek nie kręci. Może szanowni koledzy mieli z tym problem. Pomóżcie, proszę.

Famer21    6

@Dionizos nie ten dział, temat :) Tutaj nikt nie odpisze na takie pytanie, bo chodzi o serwis, napisz ogólnie w dziale Fendt.

adrian1978    9

W opolskim fendt claas i nie tylko tel. 508611562 ciężko się dodzwonić lepiej wysłać sms :) ale pewnie i fachowo.

Mogę jeszcze dodać że elektro-hydraulika zarówno jak w vario i 500'setkach naprawiona bez bajerowania o mega problemach czy kosztach.

Edytowano przez adrian1978

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez Dodi
      Witam całe społeczeństwo AgroFoto. Mam nie mały problem z Fendtem 310 LSA turbomatik, 88r i zwracam się do osób będących w temacie o pomoc. Tematów o hydraulice w takich ciągnikach jest mnóstwo, ale w żadnym nie znalazłem najmniejszej wskazówki na rozwiązanie bolączki mojego Freda. Moderatorów proszę o wyrozumiałość, że zakładam nowy, podobny temat, jednak mamy żniwa i czas to piniądz. 

Do rzeczy.

Olej hydrauliczny po długiej, ciężkiej pracy jest zagotowany o czym świadczy kontrolka temperatury oleju i przetopione przewody elektryczne, które leżały na pompie. Ciśnienie na zimnym oleju 180 bar, rozgrzanym 120-150. Tu obstawiam pompę. Jednak nawet na zimnym oleju ściśnienie na manometrze ze 180 bar spada w kilka sekund do ok 100 bar. Podnośnik nie opada jednak druga sekcja ładowacza (wysyp łyżki już powoli się przechyla) Wina rozdzielacza? Podlega on w ogóle naprawie? Dodam, że układ jest szczelny, nie ma żadnych wycieków nawet z bloku rozdzielacza. Jest jeszcze jeden mały mankament podczas normalnej roboczej temperatury oleju. Gdy już ciągnik się rozgrzeje słuchać syczenie ciśnienia z okolic rozdzielacza. Jakby jakieś lewe ciśnienie. Ustaje czasem na kilka sekund lub gdy ruszę podnośnikiem do góry, lub dźwignią krzyżową podniosę ładowacz. Zetknął się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

Z góry dziękuje za pomoc.
      Pozdrawiam Rafał.
    • Przez Denis1997
      Witam. Koledzy pomóżcie mi !
      Mama problem, a dokładnie  nie mam pojęcia jak rozebrać zwrotnice. A bliżej przytaczając problem to jak zdemontować seger widoczny na zdjęciu ?

• Przez 235Ferguson
      Witam,
      Pilnie potrzebna pomoc. Jaką polecacie uszczelkę pod głowicę do Masseya 235? Kolejny raz po 2 latach od naprawy "przedmuchło" mi uszczelkę. Zastanawiam się czy miedzianą czy jakąś inną? Proszę o rozsądne odpowiedzi. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam