nie

SOLIS - nowa marka traktorów. Jakieś przemyślenia?

Polecane posty

nie    2061

ceny są atrakcyjne, zobaczymy czy jakość też będzie atrakcyjna, bez dużej ilości elektroniki przy dobrym montażu powinny być dobrym produktem tzn. mało awaryjnym i tanim w eksploatacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A co ma "dobry montaż" do jakości podzespołów? Wyglądem przypomina zabiedzonego Fotona. Ogólnie bida z nędzą. To już lepszy Fendt Farmer 308 za 80 tys - dokładam 30 tys i robię go na tip top (a często nic nie trzeba dokładać) i wychodzi taniej niż to "cudo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

dobry montaż jest bardzo ważny

fiaty montowane przez włochów a fiaty montowane przez solidnych polaków to dwa inne samochody, podobnie jest seatem montowanym w hiszpani a robioną z tych samych podzespołów skodą montowaną w czechach

a co ma wygląd do jakości podzespołów?

wolałbym nowego solisa niż fendta z przebiegiem 20tys. motogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Kto mówi o 20tys mth? MWM wytrzymuje te 20tys ten solis czy jak to się zwie... wątpię czy bez remontu nakręci 3 skoro wiele zetorów ma robiony remont po 4-5tys - mówię o nowszych maszynach. Ile solis kosztuje? 130tys za 84km? Za 80 kupuję Fendta, dokładam różnicę i mam ciągnik nie do zajechania który wytrzyma kolejne 20tys mth. O wygodzie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ważna jest precyzja wykonania i użyte materiały, zmontować można albo dobrze albo źle :) Niskobudżetowe sprzęty są dla ludzi co używają ich od święta albo za 5 lat kupią nowy, czy to ciągnik, wiertarka, auto... Np na taksówkach jeżdżą albo nowe auta albo stare merce czy audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AutoAgro    0

Sprzedaliśmy już kilka tych ciągników i jak do tej pory klienci są bardzo zadowoleni z tych zakupów więc myślę że jeżeli ktoś szuka prostego mechanicznego ciągnika to Solis jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solis to ciągnik godny uwagi, prosta budowa, brak zbędnej elektroniki. Śmiało mogę powiedzieć że to prawie jak c 360 tylko składany przez turków. :D A co do komfortu to wiadomo, jest tak samo jak w samochodzie, inna klasa ciągnika. A porównując Fendta do Solisa to tak samo jakby porównywać Fiata do Audi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkd01    0

Miałem okazję jeździć Solisem na pokazach i jest to bardzo fajna alternatywa dla droższych ciągników. Jest prosty i niedrogi. za 120 tyś można mieć Solisa 90 o mocy 84 KM. Uważam że to dobra cena przy dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj