TumeK

Czy wierzycie w obecność Dusz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PongO    1

Ja widzialem ducha a dokladnie swoja mame w druga rocznice smierci. Stala przd mna jakis metr. Pozniej 2 koleje noce nie spalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Napisano (edytowany)

Marcin95 i ja poproszę na email ..drzejjabl@wp.pl

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Tak jak sobie czytam ten temat to mam wrażenie jakby za mna własnie ktos stał i albo sie boje odwrócic albo jak sie odwróce to nic nie ma.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
Napisano (edytowany)

ed

Edytowano przez Patrick345

Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Niemogłem sie zebrac zeby zobaczyc ta fotke...... ale z bratem wspólnie ja zobaczylismy to normalnie ciarki po plecahc mi przeszły..............brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze niektóre posty to mnie ciarki przechodzą, i mówiąc szczerze nie chcial bym się spotkać z duchem twarz w twarz, bo akurat ja w duchy wierze. Teraz opisze wam dwie historie. Kiedyś w mojej wsi umarł starszy człowiek który chodził przez większość czasu o lasce, po tym jak go pochowali w domu zaczeły dziać sie dziwne, w nocy było słychac jak ktos chodzi po pokojach jak by czegoś szukał, było nawet słychać ruszające się szuflady. Sprawa była aż tak poważna że przyjechał ksiądz odprawidź egzorcyzmy ale i to nic nie pomogło. Nadal coś straszyło w nocy. Po jakimś dłuższym czasie od wizyty księdza żonie tego zmarłego przypomniało sie że przed śmiercią jej mąż chciał być pochowany ze swoja laską. Odkopali grób i włożyli laskedo trumny. I od wtedy nikt juz w domu nie straszy. Czy to przypadek??? Druga historia której byłem światkiem. Jestem u kolegi w domu, była tam jeszcze jego dziewczyna, w pewnym momencie słyszymy głosny huk obok w pokoju, biegniemy zobaczyć co siestało, okazało się że w barku pękły dwie szklanki, ale pękły tak że rozsypały sie na proszek, pierwszy raz takie coś widziałem. Gdy przyjechała matka kolegi opowiedzieliśmy co sie stało, i po jakieś godzinie przypomniało sie jego mamie że zapomnieli z rocznicy śmierci jego ojca. Szklanki pękły mniej wiecej o tej godzinie co jego ojciec umarł. Czy to też był zbieg okoliczności??? Widm ani zjaw nigdzie nie było widać ale jednak coś lub ktoś to robił!?

 

Jeśli mozna prosić o to zdjęcie marcin_kost1@poczta.onet.pl z góry wielkie dzięki:)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

Ja również proszę o to zdjęcie na krystian.lewy@vp.pl i z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

kolega ojca opowiadał jak chodził w nocy z ojcem polować na zające. mieli takieog ostrego psa co co zawsze go brali ze sobą.i pewnoego razu w nocy szli kolo cmentarza i zobaczyli ze jakiś koleś siedzi pod cmentarzem . pies jak to pies podbiegł do niego i nagle zaczął skomleć i uciekać , i od tej pory już nie chodzili kolo cmentarza. :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

własnie siedze sobie przed kompem a tu światło sie na korytarzu zaświeciło. Troche dziwne bo nikogo tam nie ma (przynajmniej nie da sie zobaczyć :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSZCZEP    0

Ja raz leże w łóżku, i patrzę że prze mój pokój przechodzi "coś" co mam przed sobą światełko... Ja myślę to pewnie moje siostry, ale to nie one mówię do tego czegoś " Madzia to ty " a po chwili " Agusia może to ty" niestety żadnej odpowiedzi.

To tak wyglądało jak przy motorolii v3 xx przednia latarka by się świeciła. Moja siostra Madzia posiada takową ale ona wtedy spała.... a druga ma samsunga ale on nie ma latarki. I co to szło???


Ursus c-330 ------------> moja pasja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

bardzo cię prosze też o fote gutomir@autograf.pl z góry dzięki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin95    0

Sorki chłopaki ale nie mam juz tego zdjecia windows sie mi zwalil nie dalo sie nic uratowac i brat formata zrobil ... ;) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakmariusz   
Gość rakmariusz

I ja poproszę rakmariusz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj