TumeK

Czy wierzycie w obecność Dusz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

Ja osobiście nie miałem styczności z duchami i szczerze jej mieć nie chce :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A ja wierze.niegdy co prawda ztym styczności nie miałem choc nieraz mie sie wydaje ze ktos cos powiedział ale to se mysle ze cos mei sie zdawało i niezwracam na to uwagi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0
ja tam w to nie wierzę

 

To że czegoś nie widać nie znaczy że tego niema.

 

Ja z duchami nie miałem styczności ale pewnie gdzieś tam sobie jakieś latają.

 

Marcin95 ja też bym prosił o fotke.

 

email: sebastian_x@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

jak wszyscy chca to i ja :D

 

 

 

 

xsc924@gmail.com


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja tam raczej wierzę w duchy, ale stycznosci z nimi nie miałem i nie mam zamiaru miec bo by mi sie chyba nie wiem co ze strachu stało :D

 

Marcin95 wyślij mi też te fota na: wojt255@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0

Marcin95 jesli moglbys to poprosze: djkrak@o2.pl Albo wstaw poprostu na fotosik albo gdzies :D

Ja tam w duchy wierze :D Choc nie mialem z nimi stycznosci nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

ja wierze w duchy i nigdy nikt mnie nie przekona ze ich niema bo tego ze sa jestem pewien jak niczego na swiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kto niewierzy niech uwierzy bo tez kiedys niewierzyłem ;] ale juz wierze ;]

 

 

 

 

ja tez poprosze panie marcinku95 hela2211@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik93    12

Tu macie coś o duhach z tempelnbergu ( mjejscowość Obrowiec ) http://krapkowice.net/print/kurier,art,id_6148 Mieszkam od tego mjejsca jakieś 1-2 km, dzielą mnie tylko 2 pola. Pare razy tam byłem :D , zawsze czułem się nieswojo, jakby ktoś mnie śledził, ale ducha nie widziałem.

 

Marcin95 też wyslij mt te fotke kosub93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wszyscy maile dają a nie prosciej wstawic na fotosik czy cos w tym stylu?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

To było na wakacje. Siedze z kolegami w parku, po 23 jakoś był i nagle jakieś stukniecię ale głośne. My tak patrzymy na siebie i nagle gałęzie zaczeły pękać, liście szeleszczeć jakby ktoś szedł. popatrzyliśmy w tamtą strone, ja patrze w bok a kolegi już nie ma. Ale miałem pełne pory ze strachu. Do tej pory nie wiem co to było.

Nieraz oglądałem NDW, potem ciężko zasnąć.

 

Z duchem się nigdy nie spotkałem i nie chce.

 

@Marcin95 to ja też poprosze krzysiek16a@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akuraciarz    1

nauczyciel mi opowiadal ze jak byl maly to jechal z ojcem wozem przez las i nagle kon staną i za cholerke nie chciał ruszyc. Kilka razy batem dostal i nic. Stali tak z 5 minut i przed nimi przejechal jakis czlowiek na koniu jakby widmo...potem kon ruszył jakby nigdy nic:)

 

Mnie nic osobiście takiego nie spotkalo i raczej w to nie wieże chociaż niektore reportaże dosyć dobitnie pokazuje że jednak duchy istnieją...

Dzisiaj na ostatniej stronie Faktu jest artykuł no i zdjęcie na ktorym jest grupka przyjaciół a pomiedzy nogami dwojga dziewczyn znajduje sie ludzka twarz trochę zamazana ale mozna rozpoznać rysy twarzy...

fakt ze moze byc to fotomontarz ale tego to juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj