Skocz do zawartości
dariuszkaliszewski

ŁADOWACZ kubota LA1354 EC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

WITAM mam pytanie a zarazem problem z ładowaczem kubotyl 1354ec i z serwisem ,po założeniu ładowacza nie działa funkcja poziomowania łyżki ładowacza serwis montował i nie wie jak to naprawić chcą wymienić cały rozdzielacz może ktoś mi w tym pomoże coś takiego, albo inny serwis zaprosze .prosze o pomoc.

Edytowano przez dariuszkaliszewski

kamil16251290    324

Może być faktycznie problem z rozdzielaczem. Pokombinuj jeszcze z ustawieniem linki od włączania poziomowania, może za dużo lub za mało się wyciąga ten bolczyk z rozdzielacza.

Ale skoro serwis to oglądał to może i z tym coś robili. Jednak najbardziej stawiał bym na winę samego rozdzielacza. Jeśli masz ładowacz po gwarancji znajdź zakład oferujący naprawę lub regenerację rozdzielaczy. A jak zakład taki nie pomoże to i można postawić na wadę fabryczną rozdzielacza.

Wiadomość z agroFakt.pl

WITAM, serwis regulował te linki w rozdzielaczu i nic nie pomogło stwierdzono wadę fabryczno i czekam na drugi rozdzielacz

Edytowano przez dariuszkaliszewski

extrabyk    742

Sporo czasu już minęło od Twojego wpisu i jestem ciekaw czy po wymianie rozdzielacza ładowacz działa jak należy i czy jesteś z niego zadowolony ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się