Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kondziu123

Automatyczne owijanie siatką JD 578

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kondziu123    2

Witam , wie może ktoś jak włączyć automatyczne owijanie siatką w jd 578 , dodam że wszystko działa normalnie tzn ręcznie siatka idzie tak jak trzeba po prostu nie wiem jak załączyć automat. A i jeszcze jedno pytanko czy w waszych 578 pokazuje na wyświetlaczach lcd wielkość beli ?

Załączam zdjęcie sterownika

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ab76943a2e58fe0.html

Ryba    4

Pewnie masZ wylaczona funkcje auto. Wlaczajac sterownik wcisnij i przytrzymaj przycisk licznika, tam wyswietla sie poszczegolne programy, przejdz do kanalu 32 i ustaw na ON

Pewnie masZ wylaczona funkcje auto. Wlaczajac sterownik wcisnij i przytrzymaj przycisk licznika, tam wyswietla sie poszczegolne programy, przejdz do kanalu 32 i ustaw na ON

kondziu123    2

Ok dzięki , faktycznie miałem ustawione na OFF . A mam jeszcze takie pytanko czy jest jakaś możliwość ustawienia momentu startu siatki tak żeby gdy mam już całą belę to dobrało jeszcze trochę siana i wtedy puściło siatkę , wtedy lepiej dociśnięta bd

Wiadomość z agroFakt.pl

Ryba    4

Na kanale 9 ustawiasz pomiedzy sygnalem gotowej beli a uruchomieniem napedu siatki, tam jest regulacja od 0 do 15s. Fabrycznie jest ustawione na 2s :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez McSupro
      Witam
      posiadam w/w Prasę rok '99 przy ostatnich pracach pojawił się problem... dotyczy on wiązania siatką gdy puszczam siatkę wszystko działa wałki się kręcą,3 rurki a właściwie jedna się opuszcza jak należy jedynie nie może dać rady wciągnąć siatki do komory... po prostu ślizga się po tym gumowym wałku wiem że siatka może być zbyt mocno ściśnięta hamulcem ale poradziłem sobie z tym i uwiązałem sznurek który pociągam do  momentu złapania siatki przez balot gdyż już później wszytko jest ok moje podejrzenia padają na rolkę dociskową (http://partsdoc-public.claas.com/ipp/jsp/main.jsp?doAction=catalogAssy&k_vari=Z0070B030U100A036A&k_ver=&image=-2&k_lfdnr=&nodeId=child&sig=7BF1E3288CBDCB81E30253BE449A8A39BB07BBF237AE449F40ED6B15BD7149C8E101B6F6297FCA2A1CB33F73B031F1DA93DD8797911E069EBD4A771BB00F4C07)
      czy ktoś miał podobny problem? i jak sobie z nim poradzić? czy ta rolka nadaje się do regeneracji (przetoczeniu) czy kupić nową? 

• Przez BIGAGRO
      Hellasnet rolki – siatka z rodziny produktów NETZ jest jednym z najlepszych rozwiązań, aby otrzymać idealnie owinięte bele (wystarczą 2-3 owinięcia), zapewniając pełne, zwarte i jednolite pokrycie beli, a jednocześnie gwarantując szybki proces belowania.

Cena od 375 do 599 złotych (w zależności od wybranego rozmiaru)!

http://big-agro.pl/produkt/hellasnet-siatka-do-bel/
    • Przez Maniek24240
      Witam, chciał bym ulepszyć moją prasę o aparat do siatki, tylko mam duży problem ze znalezieniem tego urządzenia.
      ​Zna ktoś z was namiary na jakąś firmę która zajmuje się aparatami i jaki może być koszt takiego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez iwan7777
      Mam pytanie kupiłem prasę john deere 545 i nie wiem jak uruchomić wiązanie siatką.   
    • Przez kacpex8
      Witam
      Mam problem z prasą jd 545 a mianowicie gdy ustawie rozmiar beli na tym przesuwnym pod prawą osłoną na nr 5 to prasa zaczyna mi owijać już przy nr 3 gdy pokaze się na wskaźniku a gdy dojdzie do 5 owija drugi raz sznurek. Jak to panowie rozwiązać?
      PS. Jaki nr odpowiada rozmiarowi beli ??
      PS 2. Ma ktoś może instrukcję obsługi tej prasy ?
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.