Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubusiek

International 553

Polecane posty

kubusiek    0

Witam. dostałem od znajomego prase International 553. On jej nie uzywal juz kilka lat, odstawil ja do stodoły po tym jak zaczely sie z nią problemy. Mianowicie zrywało srobe zabezpieczajaca igly, tlok sprzestakiwal zab zabezpieczajacy i udezal w nie wycofane igly co konczylo sie ich zlamaniem czy pogięciem. Ja załozylem i ustawilem igly z polskiej prasy, ustawiłem wszystko tak jak ma byc aparaty na sucho slicznie wiazaly i wgl opóznilem zaplon o jenen zab na przekladni. Gdy zaczolem testowac ja na slomie zrobila piekne 4 kostki, na 5 igly sie nie wróciły i przy kolejnym udezeniu tloka igly zostały zlamane.

Moze ktos mogł by doradzic co z tym robic dalej jakie igly zalozyc jakies zamienniki czy cos :)

Edytowano przez kubusiek

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ważne pytanie:czy igły nie wracają z powrotem,czy zatrzymują się w jednym miejscu?np:w połowie cofania,bo jeżeli tak to jest popsuta tarcza krzywkowa i trzeba by było ją wymienić na nową.Ona jest powodem nie zabierania igieł do pozycji wyjściowej.przy okazji trzeba sprawdzić ten mały bolczyk czy nie jest podrobiony.

kubusiek    0

Z iglami doszedlem do ladu, wyeliminowalem luz na tarczy tak jak mowiles, teraz mam nastempny problem. aparat wiaze mi wezel na jednym koncu sznurka a drugi koniec ucieka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rafal_john3140
      Witam
      Zakupiłem internationala 844 z turem i wszystko było ok. Zleciłem mechanikowi dorobienie 2 i 3 sekcji tura, facet odkrecał prawe koło zeby sie podłączyc ( moze to jest istotne).

Po tych zabiegach mimo ze tur działa pojawił sie problem: Podnosnik nie opuszcza, albo opuszcza w zołwim tempie( pare cm tygodniowo).

Co to moze byc? czy to kwestia odpowiedniej regulacji, czy mechanik mogł cos nieopatrznie przestawic?
    • Przez traktorpolo
      WITAM UŻYTKOWNIKÓW TYCH MASZYN posiadam 956 z 83roku sprawuje się ok ale czas by w nim poprawić kilka bardzo ważnych usterek    ogólnie czas na remont   proszę o informacje które pomogą nie tylko mnie lecz nam wszystkim    ROLNIKOM     

---- najważniejszy jest wyciek oleju pomiędzy silnikiem a skrzynią, to olej silnikowy!!! czy to jakiś uszczelniacz czy inne cuda puszczają olej na odrzutnik oleju żeby nie wylewał na sprzęgło,  sprzęgło jest ok , czy w ogóle jest odrzutnik jak w polskich starych ciągnikach??? czy tylko jakiś uszczelniacz--oby  ,  wykapuje dość sporo wiadomo brudzi i braki trzeba płacić, ok 1l na 5-6h pracy dużo!,  WYCIEK TO USZCZELNIACZ LUB .....   silnik na zimnym kopci na niebiesko jak stodoła ma siłe jeszcze ma ale już nie igra z ogniem  oleju raczej dużo nie bierze tylko tyle co się wyleje  jak się rozgrzeje to na czarno czyli chyba ok,
      NIEBAWEM KOLEJKA U MECHANIKA SIE ZWOLNI A JA CHCE COŚ WIEDZIEĆ NA TEMAT SWOJEJ MASZYNY
       SUMA SUMARUM ciągnik będzie rozjechany na pół niebawem ale proszę o informacje czy ktoś coś takiego już w Polsce robił na takim modelu case raczej international 956  95kn 83rok podejrzenia są  ze może być 955 ale to szczegół     dziękuje   wszystkim za informacje z góry   pozdrawiam   ps sorki za błędy admin
    • Przez misz123
      Witam wszystkich i mam do was pytanko

Czy wymieniał ktoś z was końcówki wtryskiwaczy przy case 845xl, silnik przy nim to D239. Jeśli ktoś zna numer końcówek wtryskiwaczy lub jakieś zamienniki to prosiłbym o podanie w komentarzu.

Liczę na waszą pomoc

• Przez Karror830
      Witam. Mam pytanie, jaka swieca siedzi w case 5150, żarowa czy płomieniowa? Jeden z handlarzy jak szukałem case twierdzil ze plomieniowka, inny znowu że zarowa. Latem nie bylo to istotne ale teraz lepiej wiedziec jak uzytkowac, bo jezeli zarowa to podgrzewam trzymajac kluczyk miedzy zaplonem a rozruchem a plomieniowke mozna krecic od razu?
      I jak najlepiej sprawdzic czy jest sprawna?

• Przez CheM
      Witam. Sprzedałem swoją c360 i poszukuje ciagnika powyzej 60km tak do 90km  bez napedu. Jaki polecili byście ciągnik ? Szukam ciagnika takiego żywego prostego w obsłudze i naprawie oraz zeby miał dostep do czesci i tez w miarę cenowo. 

Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.