Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubusiek

International 553

Polecane posty

kubusiek    0

Witam. dostałem od znajomego prase International 553. On jej nie uzywal juz kilka lat, odstawil ja do stodoły po tym jak zaczely sie z nią problemy. Mianowicie zrywało srobe zabezpieczajaca igly, tlok sprzestakiwal zab zabezpieczajacy i udezal w nie wycofane igly co konczylo sie ich zlamaniem czy pogięciem. Ja załozylem i ustawilem igly z polskiej prasy, ustawiłem wszystko tak jak ma byc aparaty na sucho slicznie wiazaly i wgl opóznilem zaplon o jenen zab na przekladni. Gdy zaczolem testowac ja na slomie zrobila piekne 4 kostki, na 5 igly sie nie wróciły i przy kolejnym udezeniu tloka igly zostały zlamane.

Moze ktos mogł by doradzic co z tym robic dalej jakie igly zalozyc jakies zamienniki czy cos :)

Edytowano przez kubusiek

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ważne pytanie:czy igły nie wracają z powrotem,czy zatrzymują się w jednym miejscu?np:w połowie cofania,bo jeżeli tak to jest popsuta tarcza krzywkowa i trzeba by było ją wymienić na nową.Ona jest powodem nie zabierania igieł do pozycji wyjściowej.przy okazji trzeba sprawdzić ten mały bolczyk czy nie jest podrobiony.

kubusiek    0

Z iglami doszedlem do ladu, wyeliminowalem luz na tarczy tak jak mowiles, teraz mam nastempny problem. aparat wiaze mi wezel na jednym koncu sznurka a drugi koniec ucieka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez omada
      Witam serdecznie. Proszę o informację do czego dokładnie służy "blacha"(przegroda) między dmuchawą, a sitami regulowa na zewnątrz w kombajnie International 923 oraz do czego służy czujnik przy przyspieszaczu ("wariatorze") i co on powoduje? Proszę o odpowiedź, jeżeli ktoś taki kombajn posiada.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie o ciągniku International 644. Zamierzam kupić taki egzemplarz. Warto? Jak jest z dostępem części? Czy te ciągniki są awaryjne?
    • Przez jacek16031989
      witam tak jak w temacie. Opisze w skrócie wcześniej wtryski lały zostały Oddane do regeneracji po złożeniu wszystkiego nie pali nawet dymku nie puszcza ustawione na 220 po luzowalem nakrętki na wtryskach ojciec kręcił jak lecialo paliwo zakręciłem i nic proszę o pomoc na pompie nie ma żadnej śrubki już nie wiem jak układ odpowietrzyc może ktoś miał już coś takiego
    • Przez jacwrobelc330
      Co myślicie o tej prasie i czy c-330 da radę z nią, i jak z częściami i awaryjnością?
      http://tablica.pl/oferta/prasa-kostkujaca-international-ID2LmDF.html?search_id=e925eb57d9#e925eb57d9
    • Przez TomaszNowacki
      witam chciałbym dowiedzieć sie na temat ciagnika Case IHC model 1055 International z roku 1980, chciał bym takiego zakupić ale znajomi mi go odradzają, podobno jest bardzo awaryjny i jest problem z częsciami do niego... może ktos ma jakies info na jego temat?? jak tak to prosze o odpowiedz.