Skocz do zawartości
Jacek098

Prasa Metal-Fach Z-562 Co sądzicie?

Polecane posty

jonkszi    66

Same walce dla 3p będa morderstwem a rotor jeszcze to po pierwszej belce 3p na złom. Pasówka albo łańcuch te lekko idą ale do 3p bez rotora.

Wiadomość z agroFakt.pl

prasa dobra ale do słomy słaba bo staje bal, wtedy należy zrobić mniejszy zgniot co za tym idzie bale gorsze. kup se lepiej sipma farmę 2 łańcuchowa i nie ma z tym problemu :)

Uziu92    1790

wysle Ci link na PW to sobie poczytasz. Tu nie bede wstawial . Chyba nie wolno.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

MarcinCiesz    0

Panowie czy uważacie że 51300zł za Metal
fach z 562 RN to dobra cena czy jeszcze
cus pójdzie utargować?

wujekk110    4

Witam.

Chcę zakupić prasę Metal-Fach Z 562 z rotorem bez noży. Co o niej sądzicie? Zamierzam ciągać ją C 360 3P czy nie będzie miała za ciężko?

Z ggóry dzięki za odpowiedź.

http://otomoto.pl/metal-fach-prasa-belujaca-z562-z-rotorem-prasa-belujaca-z562-z-rotorem-metal-fach-A240052.html

Będziesz tą prasą pracował. Możesz mieć problem, tylko z uzyskaniem dużego zgniotu. Nieprawdą jest, że rotor wymaga dużo większej mocy ,niż zwykły podajnik.

LukaPro    1

jacek098 , sam mam metal facha tylko bez rotora... ogolnie maszyna technicznie dobra, nie psuje sie.... ale szczerze odradzam,,,popatrzjuz na sipme czu unie.kulki robi bo robi ale ze zgniotem (a w slomie najbardzej) sa problemy.zstanow sie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichaDomagaa
      Witam
      Mam problem z prasa john dere 550 chodzi ze przy owjianiu sznurkiem zczyna normalnie srodniek tez ok a pod koniec z jedne strony nawija znacnzie wiecej sznurka da sie to jakos wyregulowac nawet do 10 razy owijnie tak jak by w jednym miejscu a nieraz nawet za bolem .
      Ktoś mial podobny problem ?
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, jaką polecacie prasę do ciągnika 100km? Rolująca lub kostkującą najlepiej w okolicach 10 tys. Ciągnik miałby z nią pracować na górzystych terenach.
    • Przez GreenFarmer
      Witam, mam problem z prasa claas variant 365 rc podczas prasowania i czestego otwierania klapy prasa "pożera" olej z ciagnika. Co moze byc problemem?

• Przez deut
      Planuję zakup prasy rolującej i mam możliwośc zakupu używanej prasy z 2015 roku marki John Deere F440E .   Potrzebuję prasy do belowania siana i słomy. Nie będzie ona służyła do robienia  sianokiszonki.  Proszę o opinie na temat tej prasy. Mam do dyspozycji ciągnik o mocy 80 KM, myślę że nie będzie problemów z brakiem mocy? jest to nie duża prasa.

• Przez PatrykBaszczyk
      Witam sam nie wiem co mam zrobić... Chce kupić prasę nh br6090 i nie wiem czy to dobry wybór robię ok  500 ponad D 500 balotow większość kiszonki i nie wiem czy da radę z ciągnikiem zetor proxima 100.. Jakie dobre robi kiszonki czy nie nadaje się do kiszonki.. Czy tylko słoma i siano.. Piszę tu o nowej prasie z siatką i rotorem