Skocz do zawartości
machomen11

ferguson 6270 do czego zielony przycisk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
macko25    8

Tzn na podłokietnika czyli do góry masz przyciski od podnoszenia i opuszczania podnosnika i przycisk wlączania autamatu półbiegów a z boku jest taki przycisk czyli tobie o to chodzi u mnie też jest ale w kolorze czarnym i nie wiem od czego jest chyba pusty by trzyba zobaczyc czy tam wogóle kable dochodzą

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    130

To jest przycisk szybkiego opuszczania, czyli jak masz ustawione żeby maszyna wolno opadała to wciskając ten przycisk opadnie szybciej. Można też tego używać go zagłębiania pługa żeby nie kręcić pokrętłem głębokości pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wawaan
      Witam. 
      Od niedawna jestem wlascicelem ciagnika MF 4245 A. 
      Niestety miga kontrolka dwa trybka obok siebie i nie wiem za co sa odpowiedzialne. Czy ktos moze wie?
    • Przez Michał6180
      Witam mam problem w mf 6180 problem jest taki ze nieraz słuchać jak stuka coś w traktorze odczepiajac maszynę usłyszałem dziwny stukot z tyłu traktora wsiadłem do traktora zwiększyłem obroty na chwile i stukanie znikło co to może być jak to naprawić? Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez Nowak5425
      Witam, będę zakładał klimatyzację do mojego MFa 4255 i mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu ciągnika z założoną klimatyzacją. 1.W którym miejscu i w jaki sposób zamieszczona jest sprężarka ? 2.W jaki sposób i od czego dostaje ona napęd ? 3. W jaki sposób zamieszczony jest osuszacz (filtr)? 4.W jaki sposób jest umiejscowiony parownik ? 5.Czy musi być włączony nawiew, żeby działała klimatyzacja ? Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś odpowie na te pytania, mile widziane również zdjęcia. Może ktoś dokładał samemu klimatyzację coś doradzi podpowie. Zestaw klimatyzacji nie będzie oryginalny,a z firmy Inter-Instal.
    • Przez witch
      Witam problem mam w ciagniku mf 6290 gdy ustawie potencjometr np na 1 i dam opuszczanie to on dźwiga ,jak przełącze na podnoszenie to podnosi normalnie nie ma z tym problemu dopiero gdy dam na potencjometrze na sam dół i dam opuszczanie to opuści w innej pozycji potecjometra nie opuści co to może się dziać? 
    • Przez rafik1808
      Witam. Posiadam ciągnik mf 6265 w odrobinę bogatszej wersji bo posiada joystick w podłokietniku, podpięty jest tur. Problem polega na tym, że jeżeli chcę wychylić łyżkę (osprzęt), dżoj w prawo, to wychyla tylko trochę, tak jakby poszczał olej tylko na sekundę, po dwóch takich ruszeniach dżojem dioda wyświetla błąd 2-2-4 (dioda na przycisku w podłokietniku). Brak też jest płynnego ruszenia, wychylania, zero precyzji. Trzy pozostałe strony są ok (podnoszenie, opuszczanie, branie na siebie). W datatroniku zniknęły mi funkcje joysticka, a tam jest możliwość ustawiania ilości przepływu oleju i czasu przepływu. Przestało też pokazywać prędkość obrotową silnika i WOM, na zegarach przy kierownicy pokazuje.                               

Podsumowując co to za błąd 224. Co mogło być przyczyną zniknięcia funkcji joystick i niepokazywania prędkości obrotowych.

Bardzo proszę osoby które miały jakąś styczność z tym joystickiem o porady, wiem że niewiele tego jest.