Skocz do zawartości
machomen11

ferguson 6270 do czego zielony przycisk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
machomen11    0

Witam serdecznie mam pytanko do czego służy zielony mały okrągły przycisk ukryty z boku podłokietnika pozdr :)

macko25    5

Tzn na podłokietnika czyli do góry masz przyciski od podnoszenia i opuszczania podnosnika i przycisk wlączania autamatu półbiegów a z boku jest taki przycisk czyli tobie o to chodzi u mnie też jest ale w kolorze czarnym i nie wiem od czego jest chyba pusty by trzyba zobaczyc czy tam wogóle kable dochodzą

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    122

To jest przycisk szybkiego opuszczania, czyli jak masz ustawione żeby maszyna wolno opadała to wciskając ten przycisk opadnie szybciej. Można też tego używać go zagłębiania pługa żeby nie kręcić pokrętłem głębokości pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Soltys85
      Witam! Siadła mi pompa wtryskowa i dziwi mnie pewna rzecz w Korbanku powiedzieli mi ze taka pompa kosztuje 13tys natomiast w lokalnym sklepie podałem nr i koszt 4 rzetys jak to mozliwe, sprzedawca mówił ze jest orginala Boscha. Czy jest to jakis zamiennnik?? Przykładowo mowił ze do Claasa w serwisie chcieli 11tys a oni mieli za 6 czy serwisy tak zawyzaja cene?? Chociaz słyszałem ze te pompy tanie nie sa. Co o tym sadzicie ?? Bo chce zrobic to dobrze...
    • Przez Prezesszef
      Witam 
       Mam na oku Fergusona 4270 z 99 roku. Podpowie ktoś jak dokładnie sprawdzić ten ciągnik? Na co szczególnie zwrócić uwagę, słabe i mocne strony tego traktora? 
      Z góry dzięki 
      Pozdrawiam 
    • Przez Marcin06
      Witam
      Mam mf 4270 mam problem z podnośnikiem bez obciążenia podnosi bez problemu, natomiast z obciążeniem (pługiem) podnosi go na 30cm i wyżej nie może bo jak by coś przeskakiwało w tym momencie bo obniża go w dół. Wszystkie trzy filtry wyczyściłem, olej jest dobry i tak samo podnosi. Gdy pług mam podniesiony i zgasze traktor to sam opada w dół. Czy przyczyną może być pompa. Prosze o szybką odpowiedź.
    • Przez jaro75
      Witam. Mam problem z pompą zewnętrzną. Na starej miałem 60 bar na zimnym a na rozgrzanym 30 więc żeby np.obrócić pług musiałem nieźle depnąć gazu.Po roku zaczęło coś trzaskać na pompie przy takim podnoszeniu obrotów.Wymieniłem pompę i ciśnienie jest ok 170 bar na wolnych na zimnym,ale trzaski występują już od 40 bar na wyjściu i nawet przy kręceniu kierownicą trzeszczy. Podejrzewam napęd pompy. Z tego co widziałem w katalogu napędzana jest łańcuchem. Spotkał się ktoś może z takim przypadkiem? Model mf4270 1997r mechaniczny,pompa dwu sekcyjna.Pozdrawiam.
    • Przez kodek7
      Witam, Od niedawna jestem właścicielem ciągnika MF 4255 PowerShift z rewersem bez sprzęgłowym, bez EHR. Ogólnie maszyna sprawuje się znakomicie z wyjątkiem jednej istotnej rzeczy jaką jest system chłodzenia, bo nie ważne czy to w transporcie czy w orce wskaźnik non stop znajduje się tuż przy czerwonym polu. Mimo postojów temperatura tylko nieznacznie spada. Wykonywałem podstawowe operacje na chłodnicy jak czyszczenie na sucho- przedmuchiwanie sprężarką jak i na mokro- myjką ciśnieniową. Użyłem też specjalnego środka do czyszczenia chłodnicy od wewnątrz. Nie zapomniałem też o wyczyszczeniu filtru powietrza. Niestety efektu jak nie było tak nie ma... Co może być nie tak? Niesprawna chłodnica, Pompa wody? Jeśli ktoś ma pomysł, to proszę o pomoc
      Dodatkowo jeśli ktoś ma rozpiskę co oznaczają poszczególne kontrolki w tym ciągniku i jakoś je udostępnił to byłbym wdzięczny. Mianowicie interesuje mnie co oznacza kontrolka taki trybek z ukośną kreska niczym przekreślony. Miga on na niskich obrotach z 3 innymi kontorlkami. Do tej pory byłem przekonany, że to od oleju hydraulicznego, jednak po uzupełnieniu go o 5l problem nie znikną.
      Z góry dzięki z odpowiedź