Skocz do zawartości
grzesiek12031980

Problem ze wspomaganiem w Zetorze 7211

Polecane posty

Mam taki problem ze wspomaganiem mianowicie jak cos ciezkiego ma na podnosniku to pdczas jazdy kola lataja na prawo i lewo tak ze ciezko kierowc.Jaka moze byc tego przyczyna?Pomozcie,prosze!

Edytowano przez grzesiek12031980

sebek66    0

miałem podobny problem zmieniałem siłownik i to nic dało zmieniłem wszystkie końcówki a okazało się że to pąpa od wspomagania po wymianie całkiem inny ciągnik prowadzi się jak nowy

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinNH    45

pytanie odnośnie 7245. Zwężyłem przód na max żeby z tyłem od wewnętrznej były równo i na max skręcie w lewo opona zahacza o drążek kierowniczy, też tak macie ? Nie przemyśleli tego czy co

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez Rolnik_Szuka
      Najnowszy wynalazek Sterowanie podnośnikiem z zewnątrz w 7211   Działa w pełnym zakresie wysokości. Dźwignia jest krótka ale przełożenie powoduje, że działa lekko. Zaczepianie maszyn naprawdę stało się łatwiejsze... (bez zbędnej gimnastyki, czyli wsiadaniu i wysiadaniu po to aby wyregulować podnośnik) Jeśli ktoś chce to mogę mu zrobić (pasuje do wszystkich z kabiną bk 6011 - 5211,7211,5245,7245,7711,7745), gotowe elementy łatwo zamontować. Bez demontażu żadnych elementów traktora. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać!.

• Przez weldmen97
      Witam. Tak jak w temacie Zetor 7211 cięzko pali gdy jest zimny. Po uruchomieniu silnika dymi na biało-niebiesko, że nie widac nic w garażu. Ciągnik słychac jak by nie chodzil na wszystkie gary. Jak poluzowałem kolektor wydechowy to dymił na niebiesko tylko z 4 cylindra. Sprawdzałem wtryski i jest dobry. Jakies 80 mtg temu zmieniłem mu pierscienie(na 4 cylindrze 1 był pęknięty). Gdy orałem po żniwach zaczął kopcic z odmy niebieskim dymem i pluc olejem. Od tego czasu tez ciezko pali. Czy moze znowu pękł pierscien? Co moze byc przyczyną tego dymienia?
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, zamierzam kupić używanego Zetora 7745 lecz nie ma on zrobionej instalacji pneumatycznej, jest tylko kompresor.

Orientuje sie ktoś z was jaki byłby kosz takiej całej instalacji?
    • Przez kamisiek24
      Witam.
      Mam dosyć niebywały problem otóż w zetorze przez świece żarowe wydmuchuje powietrze. Głowice ściągałem woziłem do sprawdzenia, zostały wymienione zawory, prowadnice i dotarte gniazda, luz zaworowy ustawiony wg instrukcji 0,25 z tolerancją 0,05. Problem jak był pozostał i w sumie zjawisko ani mniejsze ani większe po zrobieniu. link do filmiku  http://chomikuj.pl/Kamisiek88/Galeria . Zjawisko samo w sobie nie powinno występować bo powinno ssać powietrze, co prawda nie dmucha tak mocno żeby palec odpychać ale jednak jest zwrotny przepływ powietrza. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.