Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Famer21

Części zamienne do Accord Kverneland rabe werk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?

Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.

tomek73    253

Bielawa koło Dzierżaniowa, powiat Świdnica. Firma Salida, aparat kosztował z 4 lata temu dobrze ponad 4 tyś, plandekę dorabiałem za 300 zł w firmie co robią plandeki.

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    87

Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?

Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.

Jesteś z opolskiego to nie bedziesz miał daleko, w Borucinie jest gościu co handluje używanymi cześciami dosłownie wszystko ma(aparat ok 1200), wystawia sie czesto na allegro akurat teraz nie ma ogłoszenia, nr telefonu gdzieś zapodziałema adres zapominałem :) Sledź allegro i na pewno trafisz go, z używek i nowych to Strzoda z Rostkowic/Gostomii by też miał, na necie jest tel.

A jednak znalazł sie Benio;

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-kuhn-kverneland-accord-CID757-ID5GCr1.html#36d0146d78

Edytowano przez JD1052

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ist
      Stałem się ostatnio na wpół szczęśliwym posiadaczem Kvernelanda na okrągłej ramie. Niestety nie mam w nim przedpłużków ani scinaczy. Niemoge nigdzie w okolicy dostać mocowania scinaczy (w odkładnicy nie ma dziur do przykręcenia mocowania), zna ktoś może jakiś sklep internetowy w którym można takowe dostać? Potrzebuję do niego również lemiesze z dłutem. Czy warto zakładać kroje talerzowe? Czy przedpłużki pasowały by do orki z dużą ilością resztek(ścięta słoma, poplony)?
    • Przez Kondzio342
      Witam. Pilnie potrzebuje korpusu gurnego od podnosnika. Ten w ktorym sa wałki tłoczysko itp. Prosze o pomoc panowie...
    • Przez seba710745
      rok 1990
      cena 170zł(za całosci)
      Witam mam do sprzedania rozsiewacz Kos na częsci.W kosie pekła tasma i wałek.Nie zrobiłem tego ponieważ okazyjnie kupiłem rozsiewacz lej.
      Moge sprzedać osobno
      -skrzynie kosa
      -koła z dedtkami i oponami(opony w bardzo dobrym stanie)
      -wszystkie osłony
      -cała przekładnie
      Jesli masz jakieś pytania to pisz na forum lub zadzwoń na  numer 791808003.Na sms nie odpisuje.

• Przez Agaaaa
      Dzień dobry pisze w imieniu teścia czy zna ktoś może nazwy lub ma listę uszczelek i łożysk do kombajnu volvo s900 dokładnie chodzi o te oznaczone kółkiem na zdjęciu ponizej

• Przez delta6583
      Witam, czy może ktoś z forum nie handluje częściami do tego siewnika ?
      Potrzebuję osi jezdnej z piastami (najlepiej kompletnymi z tulejkami itd)
      Na stronach handlowych znalazłem, ale do 3 metrowego więc odpada 
      jeśli ktoś ma, lub wie kto ma to proszę o jakiś kontakt.

Jeśli ktoś by miał instrukcje, tabele wysiewu do tego siewnika to też by mi bardzo pomógł.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.