Zaloguj się, aby obserwować  
Famer21

Części zamienne do Accord Kverneland rabe werk

Polecane posty

Famer21    6

Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?

Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Bielawa koło Dzierżaniowa, powiat Świdnica. Firma Salida, aparat kosztował z 4 lata temu dobrze ponad 4 tyś, plandekę dorabiałem za 300 zł w firmie co robią plandeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?

Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.

 

Jesteś z opolskiego to nie bedziesz miał daleko, w Borucinie jest gościu co handluje używanymi cześciami dosłownie wszystko ma(aparat ok 1200), wystawia sie czesto na allegro akurat teraz nie ma ogłoszenia, nr telefonu gdzieś zapodziałema adres zapominałem :) Sledź allegro i na pewno trafisz go, z używek i nowych to Strzoda z Rostkowic/Gostomii by też miał, na necie jest tel.

A jednak znalazł sie Benio;

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-kuhn-kverneland-accord-CID757-ID5GCr1.html#36d0146d78

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników  forum katalog części do ładowarki teleskopowej merlo P 34.7 Top w formie elektronicznej?Za pomoc dziękuję.
    • Przez troscio
      Witam Forumowiczów,
      Poszukuje od kilku dni chłodnicy oleju hydraulicznego do mf  6190 ale pasuje chyba z całej serii 61xx i mozliwe ze z serii 62xx . czy orietuje się ktoś może gdzie mozna nabyć taką chłodnice ? jakieś namiary  na handlarzy części ?
       
      Pozdrawiam .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj