farmers99

Zetor 7211 czy 7711

Polecane posty

farmers99    1

Witam planuje zakup Zetora 7211 albo 7711 ,przydał by sie do belownicy bp ferdek ma swoje lata,dobze by było trawke kosic i wykonywac inne pracę.Wg was który jest lepszy????? :P


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

7711 na pewno lepszy, bo silniejszy. Jednak na twoim miejscu kupiłbym z przednim napędem 7245 i więcej zrobisz jak 7711.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

On ma 7045 zetor 7711 ma szybszą skrzynie i chyba 6km wiecej a takto to niczym sie nie rózni chyba jeszcze że jest nowszy od 7211.

 

7211 spokojnie wystarczy i będzie tańszy od 7711


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ja od sora slyszalem ze 7711 spala o wiele wiecej od 7211.

 

Wcale że nie kolega ma 7711 a ja 7211 i spalanie jest porównywalne

 

A 7711 spokojnie pociagnie 4


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Wcale że nie kolega ma 7711 a ja 7211 i spalanie jest porównywalne

 

A 7711 spokojnie pociagnie 4

to widocznie znowu bajki opowiadal :P ja tam sie nie bede z wami sprzeczal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bierz 7211, mniejszy i zwrotniejszy do belarki będzie akurat pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Jeżeli masz kase to bierz 7711 zawsze te pare koników więcej.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jemu taki duży nie potrzebny jest, on ma Zetora 7045 z przednim.. wtedy to 7211 wystarczy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wystarczy 7011 i będzie dobry i tani ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale panowie głupoty piszecie, Zetor 7711 pali porównywalnie do 7211 i jest sporo sprawniejszy z tymi samymi maszynami, a zwrotnośc ma taką samą moze 5 cm jest dłuższy od 7211 i w podobnych cenach jest jak 7211, pozatym 7711 będzie sporo lepszy do transportu bo ma resorowany przodek i większe koła z przodu od 7211 no i jest sporo szybszy.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to prawie te same ciagniki roznia sie minimalmie skrzynia i moca ja w nich nie widze roznicy za takiej zeby sie o to spierac ktory lepszy


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

chyba raczej 7211,kosiarkę zapne do niego beczkowóz i inne rzeczy i oczywiscie belarkę.Tylko żeby nie kupić takiego co skrzynia biegów zepsuta, u mnie w city kupił zetora 5011 to cały czas mu biegi się blokuja n a 3 .


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

jeżęli masz 7045 to ja na twoim miejscu nie kupował 7211 ani 7711 . 7745 ma u nas w wiosce ciągnie min 4 skiby ale na 1 biegu!!!!!!!!! na piaskowej ziemi czyli jedzie ok 6-7 km/h a rozmawiaając z mechanikiem o różnicach miedzy tymi modelami to wytłumaczył ze 7711 ma aby wiekszą dawke paliwa dostarczoną

 

Według mnie jak chcesz do belarki rotacyjnej i takich lżejszych robót to kup sobie 5211 mało pali zwrotny i belarke uciągnie a jak za słaby ci sie wydaje to 5245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
jeżęli masz 7045 to ja na twoim miejscu nie kupował 7211 ani 7711 . 7745 ma u nas w wiosce ciągnie min 4 skiby ale na 1 biegu!!!!!!!!! na piaskowej ziemi czyli jedzie ok 6-7 km/h a rozmawiaając z mechanikiem o różnicach miedzy tymi modelami to wytłumaczył ze 7711 ma aby wiekszą dawke paliwa dostarczoną

 

Według mnie jak chcesz do belarki rotacyjnej i takich lżejszych robót to kup sobie 5211 mało pali zwrotny i belarke uciągnie a jak za słaby ci sie wydaje to 5245

taa może c330 do belarki! :P

 

Znajomy beluje u mnie 7211 i widze że ten zetorek za lekko nie ma w wilgotnym siane, więc 5211 będzie za bardzo się męczył pozatym ma jeszcze wolniejszą skrzynie, do tych prac o których piszesz cód malina byłby 4512 lub 5312 spalił by mniej od zetorów a pozatym ma wałek 540 obr/1780obr silnika czyli normanie 540eco, masz już jednego zetora po co to samo kupowac nie samym zetorem żyje człowiek a dlaczego nie spróbowac inego ciągnika?

 

Co do zetorów 7711 ma chyba większą pojemnoś silnika a nie tylko dawke paliwa, a skrzyna chyba ta sama tylko koła 34'

 

ps. to ile takie zetory palą na godzine zegarową z prasą rolką lub kosiarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości: 7711 różni się od 7211 większą pojemnością silnika 3992 zamiast 3596( wydłużony o 10 mm skok tłoka przy zachowaniu tej samej średnicy), pompa paliwowa ma większą dawkę paliwa, hamulce tarczowe, większy wydatek pompy hydraulicznej 37l zamiast 32l, zbiornik paliwa 95l (nie wszystkie ), szybsze przełożenia skrzyni biegów oraz paroma innymi duperelami o których nie warto pisac.

 

Osobiście uważam że spokojnie wystarczyłby 7211, tym bardziej że nie byłby to główny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

sąsiad ma do belarki Lampo 70W, i mówi że dobrze się sprawuję to może Lampka wziąć.??? :P


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak mial bym juz wybierac przed kupnem to wybralbym 7711


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
7211 :D Bo twardy sprzęt

A niby dlaczego 7711 mialby byc nie twardy :P

 

Na twoim miejscu to bralbym 7711-oczywiscie jak masz kase bo do belarki zawsze te pare koni moze sie przydac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj