bamber14

Przyczepy samozbierające Claas

Polecane posty

bamber14    0

Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc :/

 

Z góry dzieki ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Szybkość standard 540obr/min. Ciągnik to jakieś 80-90km z przodkiem do wjazdu na wyższą pryzmę, jesli będzie niska to i c-360 poradzi bez problemów. Poszukaj zdjęć w galeri i popytaj właścicieli jak im się sprawuje ;) Szukaj przyczepki z walcami z tyłu bo to bardzo ułatwia sprawę z rozgarnianiem i ubijaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Dzieki za odpowiedz bylismy juz wczoraj ogaldac jedna

Jutro znowu jedziemy ja przetestowac czy wszysko chodzi rotor i te bajery ;)

Wujek ja chce zapnac do ursusa 914 :D

Sorry ze zalozylem 2 takie same tematy ale net mi sie zacinal :)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Wujek sie utargowal do 32000 zl ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Ona ma taki sam pełny rotor jak w tych nowych przyczepkach?? W jakim stanie są noże(komplet)?? Jeśli za 32 to cena całkiem całkiem ;) Kilka poprawek lakierniczych by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Rotor chyba ma jak w tych nowych ale nie jestem pewny jutro napisze . Noze sa do wymiany ale nie wszystkie . Podbieracz musi byc wyremontowany nowe zeby (nie wszystkie) i pomalowac . Podloga jest nowa bo podobno ładowali na nia siewniki i cos poszlo nie tak i sie zalamala :)

Wedlug mnie najwazniejszy jest rotor , zebatki , kety itp. bo rama i blachy da sie poprostowac i pomalowac ;)

Na poczatku ogladalismy ta

Ale trzeba by ja zapiac do Fendta a niektore laki sa male to by nie bylo jak zawrocic i trzeba by kombinowac . No i ta cena ona jest wedlug mnie bez vatu :) :) a takiej srogiej wujek nie potrzebuje . :D


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

No cena tej drugie tez by była ładna:P:P. Ładne są obydwie ale cena tej drugiej chyba odstrasza chyba, że wujek jest kasiasty to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dflom    0

witam może ktos się wypowiedzić o tym sprzęcie , jak tnie trawę ,i czy warto w to włożyć 18 -20 tys , miała by zbierać z 17 h łąk i około 6h mieszanki chcę przestawić się z belowania na pryzmę Proszę o szybką odpowiedz z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

przenosze


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

KOlrga a daleko masz łąki? od pryzmy bo jak tak około 2km i dobra droga to bym woził ale jak więcej to zostań przy tej swojej metodzie. A jabys chciał to u mnie jedna stoi podobno za 16 ale nie wiem czy gość chce jeszcze sprzedać.(ten model co napisałes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dflom    0

wszystko mam można powiedzieć ze za stodołą .tylko nie wiem jak to jest z jakością kiszonki bo nie man silosów tylko bym robił w pryzmę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Z jakością nie powinno być problemu tylko trzeba dobrze ugnieść najlepiej w poprzek pryzmy wtedy boki się nie popsuja,skoro masz blisko łąki to w krótkim czasie zwieziesz i przykryjesz a wiec powinno być wszystko ok i do tego będzie szybciej niż bele :D jakiej ładowności ta przyczepa ? napisz więcej na jej temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dflom    0

ten clas ma 8tładowności tylko nie wiem jak konkretnie tnie i to mnie martwi? Jak dobrze pocięte to łatwiej dognieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

mam sprint 335s i jestem zadowolony. tnie na około 8-10 cm. kiszonka wychodzi bardzo dobra.w praktyce zuważylem ze kiszonka jest lepsza jak sie ja po skoszeniu rozrzuci roztrzasaczem. istotna jest pojemnosc a nie ładownośc. do mojej wchodzi 33m3, liczone według normy po rozładunku, w praktyce jest to ok 0,5 ha sredniej trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dflom    0

mam jeszcze jedno pytanie techniczne czy można dołożyć do tych 33 noży dodatkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

dokładać nozy według mnie nie mozna. nie ma ich poprostu gdzie włożyc poza tym noże współpracuja z podajnikiem i nie można dołozyc ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dflom    0

panowie jak to mówią najlepiej uczyć się na swoich błędach, przeliczyłem koszty i ma być taniej więc kupiłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

zobaczysz że tylko zyskasz:D ta metoda jest o wiele wydajniejsza i co najważniejsze tańsza mogę pisać bo posiadam i prasę (metalfach) i przyczepę (pottinger4000D) i co praca przyczepką to nie wożenie się z balotami... ja mając łąki blisko domu max 6km asfaltami, potrafię zwieść przez dwa dni sam około 40ha dobrej trawy, ale to trzeba już naprawdę dobrze obracać, myśle że podobnej wydajności nie osiągniesz żadną belownicą więc twój zakup jak najbardziej udany, oby tylko sprzęt nie zjechany to troche nim popracujesz


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Według mnie to ok 18tys. za taka przyczepe to stanowczo za duzo. Za ok. 25tys. kupisz znacznie wiekszą 445s która ma ok.40m3. Sam taką mam i podobnie jak ty mam podobną ilość łąk.

tylko do takiej przyczepy ciągnik musi mieć minimalnie 85 koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam    0

Znajomy kupił przyczepę samozbierającą ale nie zauważył że brakuje kilku noży. Model tej przyczepy jaki mi podał to Claas LWU. Jeszcze nie spotkałem się z takim symbolem. I chciałbym się dowiedzieć gdzie można kupić takie noże? Najlepiej na terenie województwa łódzkiego lub sąsiednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Poszukaj w necie. Tylko jak bedzie kupował to tylko oryginał, zadne zamienniki nawet niemieckie zamienniki sie nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam    0

No ja właśnie obszukałem cały internet i nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

chyba znajomy coś poplątał z tego co się orientuje niema Claasa o symbolu LWU może chodzi o Mengele typu LAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj