Skocz do zawartości
SZMEKK

New Holland 8360/M135

Polecane posty

SZMEKK    21

Witam

Mam problem z ciagnikiem nh8360 otoz przy przelanczaniu biegu z zakresu B na C slychac zgrzyt w droga strone taka sytuacja sie nie dzieje, dodatkowo kiedy ciagnik jedzie na zakresie C to zdarza mu sie wyrzucic bieg i wskoczyc na N(luz) zazwyczaj dzieje sie to przy wjechaniu w jakas dziure itp.

Zawolalismy wiec serwis zeby obczaili sprawe , przyjechali wykonali kalibracje lecz ta nic nie dala i nie widac zadnej poprawy, stwierdzili tylko ze wina musi lezec w srodku skrzyni i na 99%jest to wina zepsutego synchronizatora. Postanowilismy wiec rozebrac traktor i wymienic to co trzeba, kiedy skrzynia byla juz rozebrana okazalo sie zewiekszosc jej elementow jest w bardzo dobrym stanie a owe synchronizatory psiadaja pewien stopien zurzycia nie byly w tragicznym stanie ale postanowilismy dla swietego spokoju je wymienic przy okazji zregenowalismy widelki od biegow bo byly troche wytarte. Kiedy zlozylismy traktor okazalo ze poza brakiem problemu z wyskakiwaniem biegu na zakresie C skrzynia dalej zgrzyta kiedy przelancza sie z zakresy B na C, zdarza sie takze ze w ciagniku wyskakuje wsteczny bieg co przed rozbieraniem nie mialo miejsca. Zadna kalibracja skrzyni nie pomaga a serwis twierdzi ze winny moze byc dalej synchro luba krzywe widelki (w co nie chce nam sie za bardzo wierzyc).

Koledzy prosze doradzcie mi cos bo juz nie mamy sily ani pomyslow na ten traktor a trzeba cos z tym zrobic bo za chwile mamy zniwa i traktor bedzie bardzo potrzebny. Jezeli spotakala was podobna sytuacja lub cos wam sie obilo podobnego o uszy to bede wdzieczny za wszelkie sugestie i porady a moze znacie jakiegos dobrego fachowca od takich spraw? jesli tak to prosze was o kontakt lub jakies namiary. Dodam tylko ze traktor poisada trzy zakresy ABC i po 6polbiegow bez sprzegla skrzyna 18x6.

Pozdrawuam i prosze o szybkie odpowiedzi

Ecik    0

Napisz kolego jaką masz dokladnie skrzynie (nazwe) bo z tego co wiem to napewno są 2 skrzynie o takich przelozeniach.

SZMEKK    21

jesli sie nie myle to skrzynia nazywa sie Range Comand semi powershift, wiem tez ze na ostatnim zakresie C mam mozliwosc ustawienia opcji automatu

Wiadomość z agroFakt.pl

Ecik    0

Kolego żeby odczytac błędy musisz wejść w menu "H". Jak nie wiesz jak to zrobic pisz na priv.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rysiek23
      Witam serdecznie mam problem ze swoim NH 8560, Ciągnik jest z 2001r na jostyku, nie jedzie do przodu ani do tyłku. Wyskakują kody: F1P, F1L, F1h, F24, Erv, oraz CLR, czego mogą dotyczyć?, dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam.
    • Przez xAlbertsheise
      Dzień dobry,
      Proszę o pomoc w wyborze pługa.
      Jaki pług obrotowy, używany kupić do ciągnika New Holland TD5.85 (82KM) z ładowaczem czołowym URSUS TUR 6.
      Producenta krajowego czy zagranicznego, 3/4 skiby, maksymalna masa, jakie zabezpieczenia?
      Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
    • Przez staszek87
      Witam. Chciałbym zapytac czy ktos z forumowiczow kupil najnowszy ciagnik t6 produkcja grudzień 2017 z ladowaczem Stoll na joysticku w podlokietniku? Ciagnik przyjechal z Anglii z seryjna adaptacja do ladowacza po dolozeniu ramienia joystick nie dziala. Ciagnik stoi w serwisie na naprawie gwarancyjnej juz 3 tygodnie ale serwis nie wie jak to naprawic i Anglicy ponac tez. Jak ktos ma taki zestaw i wszystko dziala prosze dac znac. 
    • Przez Patryk212
      Witam chciałbym zapytać was co sądzicie o tym NH.
    • Przez dan02
      witam.  zastanawiam  się nad  kupnem  ciągnika  75-85 koni.  rozważam  kupno  new holland t4.75 i bylem do tego  przekonany do tej pory.  ale też  trafiłem na  dobrą  ofertę  case ih  farmall 85a. ciągnik  będzie pracował  na  powierzchni  20  h.   co  będzie lepszym wyborem.  chodzi mi o  awaryjnosc  ceny  części  i napraw spalanie.  proszę  o pomoc.  dziękuje i pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.