Skocz do zawartości
rbit

Belarus 820 wyciek oleju przednie koło

Polecane posty

hemi    16

Dokładnie, u mnie też problem pojawił się po całkowitym remoncie. 

chrzan86    0

Wszystko możliwe, ja na początku myślałem że coś źle złożyłem i np uszkodziłem ogingi ale jednak nie. Panowie ale to jest nic ostatnio wymieniłem rozdzielacz ten co jest pod kierownicą, kupiłem nowy, gość w sklepie mówi że prosto z Ukrainy. Fajnie to wygląda ale po założeniu ciekło z niego grzej niż ze starego :/ Musiałem wszystkie śruby dokręcać a wiecie jak tam z dostępem, a co najciekawsze musiałem wymienić korek od zaworu bezpieczeństwa bo ten nowy puszczał na oringu założyłem stary dokręciłem wszystkie możliwe śruby i na razie jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej. Ale polecam przed montażem sprawdzić 2 razy wszystko co montujemy bo widać kontrola jakości na Ukrainie kuleje  :P 
A wracając do tego wycieku to jaki olej tam lać? może jakiś o większej gęstości ?

seweryn20    652

Ja zwykłym hipolem zalałem i zero wycieków. Sama tuleje z otworem, zamontowana kalamitka. Jeśli  rozcieknie ci się uszczelniacz na półosi to bez względu na olej i tak będzie się lało. Więc nie ma co przesadzać.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kadman
      tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

• Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???

Do MF 3060
    • Przez dany1234
      Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś napisać jak zlikwidować wyciek w przednim napędzie cieknie od strony wału napędowego mf 3060 z góry dziękóje
    • Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez nunu85
      Czesc koledzy
      Traktor juz od lat miał cisnienie takie sobie (po pełnym rozgrzaniu max 2,5 na obrotach)
      Ostatnio cisnienie spadło do max 2, wiec pomyslalem sobie- pora zmienic olej- spuszczam go a tam na dnie wiadra ustało sie sporo drobnych stalowych opiłków (w filtrze to samo, całe ścianki bąka pokryte poutykanymi w sadzy opiłkami).
      Z tym ze te opiłki to z cąła pewnoscią nie sa panewki bo kolor biały

Kto ma jakis pomysł skąd moga być?
      Co to sie tam drze?
      Dodam, ze silnik pracuje normalnie, odgłos też ok, siła w normie, kolor i ilość spalin również.