rbit

Belarus 820 wyciek oleju przednie koło

Polecane posty

hemi    45

Dokładnie, u mnie też problem pojawił się po całkowitym remoncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

Wszystko możliwe, ja na początku myślałem że coś źle złożyłem i np uszkodziłem ogingi ale jednak nie. Panowie ale to jest nic ostatnio wymieniłem rozdzielacz ten co jest pod kierownicą, kupiłem nowy, gość w sklepie mówi że prosto z Ukrainy. Fajnie to wygląda ale po założeniu ciekło z niego grzej niż ze starego :/ Musiałem wszystkie śruby dokręcać a wiecie jak tam z dostępem, a co najciekawsze musiałem wymienić korek od zaworu bezpieczeństwa bo ten nowy puszczał na oringu założyłem stary dokręciłem wszystkie możliwe śruby i na razie jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej. Ale polecam przed montażem sprawdzić 2 razy wszystko co montujemy bo widać kontrola jakości na Ukrainie kuleje  :P 
A wracając do tego wycieku to jaki olej tam lać? może jakiś o większej gęstości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ja zwykłym hipolem zalałem i zero wycieków. Sama tuleje z otworem, zamontowana kalamitka. Jeśli  rozcieknie ci się uszczelniacz na półosi to bez względu na olej i tak będzie się lało. Więc nie ma co przesadzać.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo77    0

Dzis po jezdzie mtz 82 z przednim napedem uwazylem  ucieka olej z napedu przez prawe przednie kolo. Ktos cos podpowie jak temu zarazdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
    • Przez dzarjan8111
      Wyciek jest z przedniego mostu z pod wałka prawego długiego ( zaznaczony na zdj.). moje pytanie brzmi czy wyciągne ten wałek po odjęciu  prawej zwolnicy i wymienie na nim uszczelniacze? czy też konieczny jest demontaż również zwolnicy lewej oraz mechanizmu różnicowego czy też wałek się wysunie  bez tego. 

    • Przez barttek790
      jak wyregulować ciśnienie oleju  w silniku zetor 5211
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj