pronarek

wózek widłowy

Polecane posty

dawidg2    31

Ja mam 4 szt linde spalinowe w Dieslu i jednego elektrycznego "pieska" na hali. Kiedyś mieliśmy przez jakiś czas Bułgara i niechce go nigdy więcej widzieć na oczy. Wole starego 20 letniego Linde. Jak będzie dobry przyszły rok i firma się będzie rozrastać to chyba pomyślimy o sprzedaży 2 najstarszych a kupimy 1 nówkę albo kilku letniego. Fakt jeżdżą po utwardzonych placach. A kręcą dużo niektóre ponad 1000h rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powislok    0

Mam Toyote 18 na gaz 4m podnosi w automacie, super sprzęt przy -15 pali od reki tylko po śniegu słabo jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Po śniegu każdy wózek u mnie sobie nie radzi, więc muszę odśnieżać ładowarką i sypać piaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ja posiadam Bułgara (Balkancar), udźwig, 3,5tony. Silnik 3P, z przodu bliźniaki, rewers mechaniczny. Jak rozładowuje tira z nawozem albo z pustakami to palety po 1,5 tony śmiga bez najmniejszego problemu, dodam że zazwyczaj robię to na nieutwardzonym terenie. W galerii mam jego fotki jak c-330 albo c-360 sobie za boczek unosi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ja mam widlaka na silniku 3p z automatyczną skrzynką :D ogólnie od początku były z nim problemy z odpaleniem jak był zimny. Ogólnie to po miękkim albo śniegu zaraz staje :P nie powiem bo przydatna maszyna ale na porządnego trzeba mieć około 15-20 tys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

U mnie jakoś niema problemu z odpalaniem, odpala nawet w największe mrozy bo on ma oryginalną świecę płomieniową w kolektorze ssącym, a poza tym ma jeden taki duży akumulator jak są w bizonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

odswierzam temat

posiada ktos z forumowiczow wozek Suchedniów Eagle 2,5? LPG

potrzebuje opini oraz jaki jest w nim silnik?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

z tego co wiem to silnik tam jest od volkswagena :) wiecej nic nie wiem bo to mało popularny sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

tez myslalem ze VW ale znalazlem z silnikiem forda(korek,kolektor z emblematem forda) zasilany gazem ale jakis malo spotyjany model tego silnika

 

zastanawiam sie nad jego kupnem


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

czy do przechowalni potrzebny jest wózek zasilany LPG czy spalinowe też sie nadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

Spalinowym też można pracować, ale o wiele bardziej zanieczyszcza powietrze i dłuższa praca w chłodni jest niemożliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlis804wd    3

Do przechowalni najlepszy elektryczny. Ostatnio znajomy mało brakło i by się udusił, bo około godzinę skrzynie układał w przechowalni a wózek ma zasilany gazem i zaczęło mu się w głowie kręcić i ledwie udało mu się wyjść z budynku. Także przy dłuższej pracy wózkiem spalinowym w przechowalni trzeba otwierać drzwi albo okno bo nie wesoło może się to skończyć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu13    0

Podpinając się pod temat chciałem się zapytać czy ma ktoś paleciaka z wagą bo tak się waham kupić, czy to w miarę dokładnie waży, czy muszę kupić normalną wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekkm    0

mamy wózek paletowy z wagą KPZ 71-9, kupiony około rok temu. bardzo dokładnie waży. z tego co pamiętam, to maksymalny błąd ok 1 kg na tonę ważenia.

paleciak z wagą jest lepszy od wagi, bo można nim łatwo podjechać w różne miejsca na magazynie. Oczywiście warto zainwestować w wózek z profesjonalnym systemem ważenia czyli taki oparty na tensometrach. Paleciaki ze zwykłymi wskaźnikami wagi są niedokładne i nie można ich kalibrować.

My kupiliśmy wózek paletowy z wagą w firmie Spare. Polecamy tam zakup. https://www.spare.com.pl/c/486/wozki-paletowe-z-waga-wagi-paletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj