pronarek

wózek widłowy

Polecane posty

pronarek    2

Potrzebuje jakis wózek i nie wiem co kupic i nie mam kasy zbytnio (ok 15 tys) Piszcie jakie macie raczki i opisujcie ich wady i zalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Zależy do czego potrzebujesz wózek jak do wypychania gnoju to polecam GPW Gliwice sąsiad ma takiego z łyżką 2,2m i silnikiem od c-330, na przodzie ma koła bliźniacze i 3sekcyjny rozdzielacz, w chlewie jak wypycha to praktycznie zero poślizgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

ja potrzebuje do prac do których jest on orginalnie przystosowany czyli do ładowania palet na samochód rozładowywanie tirów i przewożenia palet po placu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Ja bym brał GPW ma chyba 3,5m podnośnik 2 big-bagi bez problemu podnosi nim to samo z paletami pustaków po około 1,200kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

tylko ja bym chyba wolał cos nowocześniejszego bo gpw to jednak jest tkz. urynół i to prawda bo zawracanie nim w garażu itp naprawdę nie jest łatwe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam widlak zaczepiany na tylny TUZ ciągnika, 2 tysiące taki kosztuje używam go głownie do załadowywania skrzynio palet.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja posiadam widlak zaczepiany na tylny TUZ ciągnika, 2 tysiące taki kosztuje używam go głownie do załadowywania skrzynio palet.

a ja dałem 800zł plus przeróbka na tuz 200zł :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie o to tu chodzi. piszcie o wózkach a nie o przeróbkach ciągnika na wózek :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no własnie dzieki Andrzej :P

 

a co do masztu to terz mam ale mam juz zaduzo palet i tym sie nie wyrabiam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

do ciężkiej pracy to lepij zainwestuj w wózek, ja sie przesiadłem z raczka na toyotę 1,5 tony z wolnym skokiem, maszt triplex 4,2 metra i do tego przesuw boczny no i skrzynia hydraulika, a silnika na gaz. dzisiaj się zastanawiam ja dawałem sobie raczkiem rade. Dołóż z 5 tys i rozejrzuj się za czymś porządnym, a te stare toyoty koło 1994 w gazie wytrzymują be remontu i do 30000 godzin. ja polecam coś konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - jesli chodzi o wózki widłowe to mamy dwa "bułgary" (wersja mniejsza) i Daewo GF24 (o ile dobrze pamietam symbol) jesli interesuje cię nówka to polecał bym własnie daewo - mamy go od 2003 roku praktycznie cały rok jest na pełnych obrotach i jeszcze nie zawiódł - jedyna powazniejsza awaria to uszkodzenie łożyska igiełkowego w układzie kierowniczym - ale tanim kosztem naprawione w ciagu 3 godzin :P - co do parametrów to 2,5 tony udźwigu, wysięg maszu 8m (ale głowy nie daje) silnik benzyna (1,6 od lanosa :P ) z opcją na gaz, spalanie zależy od tego jakie masz prace jak caly dzień ładujesz palety to dwie butle gazu na dzień zuzyjesz a jak nie masz nic konkretnego to butla na 4 dni wystarczy - jeśli chodzi o cene to o ile mnie pamięć nie myli to kosztował 64 tysiace zł ale to i tak było 4 lata temu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a mogibyscie porobis fotki tych wózków a i mam jeszcze jedno pytanie co sadzicie o komatsu bo w swojej karierze miałem raka gpw toyote i nissana i z całej 4 byłem zadowolony a najbardziej z toyoty ale ona była w warszawie na giełdzie :P a teraz potrzebuje cos do domu, a komatsu niby to samo co toyota a troszke tansza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Doradzał bym ci przy wyborze wózka zwrócić uwagę na przednie koła. Chodzi o to że jeśli wózek będzie pracował na idealnie równym i twardym podłożu (posadzki przemysłowe) to mogą być jakiekolwiek. Podejżewam że jednak na tak idealnym podłożu nie będzie pracował (wyszcerbiony beton, małe progi, nierówności) to doradzałbym wybór wózka z jak największą średnicą przednich kół. wiele większy komf. pracy.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no koła to własnie podstawa bo ten widlak bedzie głównie jezdził po podwórku a nie po hali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

jezeli masz twarde podloze to moze cos 3 kolowego?

mamy takie stare cudo z suchedniowa i jest naprawde bardzo fajny :D zasilany na baterie wiec nic nie smierdzi i jest bardzo cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ja mam małego raka z niskim masztem, silnik c 330 i w moim gospodarstwie sprawuje się super używam go do rozładunku skrzyniopalet i palet z ziemniakami i warzywami.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

A co myślicie nad wózkiem widłowym GPW z silnikiem Perkinsa 3p o udźwigu 2,5tony i wys. podnoszenia 3,4metra za 6000zł brutto? Ew. Rak 7B z wysokim masztem, bo planuje coś takiego zamiast Tura z ciągnikiem..

Do tego chwytak do bel, lub oryginalny (do rolek papieru z obrotnicą kosztuje sporo..ok 4000zł) i układanie bel w stodole i transport podwórzowy..


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chwytak to dobry tylko do sianokiszonki. Do reszty wystarczą 2 zęby


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

2 zęby owszem...ale min 110cm.

Kto to co lubi.. tylko spróbuj załadunek suchej jak pieprz słomy tymi 2 ząbkami koloru czerwonego..długość chyba 89cm.. Przerabiałem te atrakcje ;-) w ostateczności 3 zęby są w sam raz. Zdecydowanie wolę chwytak do układania w stogi, do załadunku sianokiszonki z łąki, może i dłużej, ale bela nie majta się i nie rozszarpuje.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja osobiście nie mam z belami doczynienia ale sąsiedzi lądują słomę/siano/sianokiszonkę za pomocą jednego zęba i jest dobrze


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas1934    10

W firmie gdzie się ucze mamy dwa wózki.

Clark jeden ma 3lata a drugi 3 miesiące max. udzwig 5t silnik od perkinsa

U nas jest teren utwardzony

Ja osobiscie jeżdze tym starym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

Wozek Widlowy Hangcha benzyna gaz ma ktos

na forum z kolegow prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Ja mam Hystera na gaz, udźwigu ma 1,5 tony ale poprzedni właściciel powiedział, że podniesie i dwie ;) Działa u mnie bez zarzutów, pali na dotyk, mały, bardzo zwrotny, z przesuwem bocznym, ma wszystko to czego było nam potrzeba i cena dobra bo w okolicach 10-12 tysięcy się takiego kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj