Skocz do zawartości
p0g8

John Deere 550 - nie owija sznurkiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
p0g8    0

Szanowni Państwo,

Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa nie chce owijać sznurkiem, a pompa nie daje ciśnienia. Może zetknęliście się z podobnym problemem? Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu możliwych przyczyn tej usterki.

Ecopiotr    105

Oj spotkaliśmy się i zamiast rozpoczynać nowy temat, radzę poczytać na forum. Forum-maszyny-prasy-JD 550. Przy okazji może znajdziesz jeszcze coś, co Ci się przyda.

p0g8    0

Oj spotkaliśmy się i zamiast rozpoczynać nowy temat, radzę poczytać na forum. Forum-maszyny-prasy-JD 550. Przy okazji może znajdziesz jeszcze coś, co Ci się przyda.

Dziękuję za uwagę. Niestety, nie jestem w stanie znaleźć interesujących mnie informacji. Mógłby mi Pan pomóc i je wskazać?

I chciałbym jeszcze doprecyzować swoje pytanie o to, że po podłączeniu napędu z wiertarki pompa nadal nie daje ciśnienia oraz zapytać się, czy może ktoś zna zasadę działania tego urządzenia?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ecopiotr    105

OK, zakładam, że stan oleju jest prawidłowy, filtr też, a pociągnięcie za sznurek (załączający pompę) nic nie daje. Sznurek do owijania beli daje się z ramienia wysunąć. Prasa pracowała wcześniej i wszystko było ok. Przy włączonej prasie klapę powoli podnosić, aż pompa się załączy, (albo podnieść do 6 zablokować i opuścić do 4) zdjąć korek zbiorniczka oleju i przez wąż uszczelniony czystą szmatką dmuchać przez kilka sekund. Jeśli ramię sznurka się nie ruszy, to po pompie. Ważne - zawór (najmniejszy, pierwszy od pompy) ma być zakręcony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się