Damsem

GPS funkcje

Polecane posty

Damsem    0

Witam Was , jestem nowy na tym forum i w zasadzie dopiero wchodzę w rolnictwo więc jestem bardzo zielony. Mam do Was pytanie , otóż potrzebuje GPS do pól , lecz nie potrzebuję na razie funkcji nawożenia , pryskania równoległego itd. Interesuje mnie prosty dosyć GPS , który pokazywał by mapę działek , ponieważ posiadamy ich dużo ale są strasznie oddalone od siebie. Zwykły GPS by wystarczył pewnie , tylko nie każdy GPS ma funkcję pokazywania mapy w trybie kataster. Zwykły android dałby pewnie rade lecz niestety mój tato ma lumie ( win8 niestety ) . W skrócie , potrzebuje GPS który pokazywałby mi numery działek i ich granice , abym umiał je rozpoznać , nie potrzebuje tych zaawansowanych opcji. Z góry dziękuje za pomoc smile.gif

 

 

PS Wiem że napisałem tą wiadomość w innym wątku , chciałem ją usunąć lecz nie wiem jak , zależy mi na czasie , a w tamtym wątku nie ma odpowiedzi ( być może jest mało widoczny ) . Nie chce też być upierdliwy , więc z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

A na Androida znalazlo by sie cos takiego jak przedstawil @Damsen??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Junkers ja mam na Androida MapPadPro i tam można włączyć kaster


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damsem    0
Napisano (edytowany)

max696

 

 

 

o coś takiego mi chodzi , tylko potrzebna mi jest jeszcze lokalizacja , bo tutaj mam tylko mapy , a mi zależy na tym aby było widać punkt w którym się obecnie znajduje.

PS o sory jednak jest lokalizacja :D , napisze po testach jak się aplikacja sprawdza na win 8

 

Hmm , mapka świetna , ale GPS jest do kitu , ale to już nie wina programu , tylko telefonu

 

Działa świetnie wielkie dzięki za pomoc :)

Edytowano przez Damsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44
Napisano (edytowany)

Junkers ja mam na Androida MapPadPro i tam można włączyć kaster

Dzieki, widze ze apka dobra ale w GooglePlay mowi mi ze nie jest zgodna z miom urzadzeniem i nie ma opcji "zainstaluj". mam Galaxy S1.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HenioZ    0

Ja przy swoich maszynach mam pomontowane GPS, głównie ze względu na możliwość kontrolowania zużycia paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

@HenioZ ile Cie kosztował montaż na początku i jaki abonament płacisz miesięcznie ? Polecasz kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fendt310
      Witam! Zakładam ten temat, bo z tego co widze jeszcze takiego nie ma, a sądze że przyda się nie tylko mnie, ale też innym nowym użytkownikom manitou. Na wstępie mam kilka przycisków których funkcji za bardzo nie znam. Pomożecie>
       

       

       

    • Przez kazlab1
      witam. kupiłem z Niemiec kombajn john deere 1177 na hydrostacie niestety jestem zielony i nie wiem do czego służy wiele przycisków. w załączam zdjecie. i prosze napiszcie jak ustawić sita żeby dobrze młócił zboże
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj