pp1208

Maxxum 110 czy Farmall 105 U

Polecane posty

pp1208    706
Napisano (edytowany)

Panowie, potrzebna opinie o obu ciągnikach. jak ze spalaniem, awariami, który bardziej sie opłaca na gospodarstwo 50 ha w przyszłosci mysle ze bedzie troche wiecej i ogólnie opnia o tych ciągnikach. jednego wycenili mi na 227 a drugiego 258. Oba w podstawowej wersji. ciągnik do pługa, uprawowo siewnego, prasy ogólnie od wszsystkiego co sie da :) codzi mi o to zeby był wmiare oszczedny :) A gdyby ktos pytał czemu Case to odpowiem ze ogołnie to bardzo dobra marka no i dieler serwis 5km ode mnie ;)

Edytowano przez pp1208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

moim zdaniem bierz maxxuma, u nas w gospodarstwie jest 110 i jesteśmy zadowoleni z niego, jest ciągnikiem wiekszym wiec w cięzkier robocie lepiej sie sprawdzi, i jest mocniejszy bo z boostem masz do 140KM a farmalu tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11
Napisano (edytowany)

boost to tylko w transporcie powyżej 13 biegu i na wom, lepiej chipa dać na 130-140 kucy

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Chipa moze po gwarancji sie dołozy.

qazi skoro masz takiego maxxuma to napisz mi jesli mozesz jak u niego ze spalaniem, ile czasu go masz czy były jakeis awarie, skąd brany i czy u ciebie jest z AdBlue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

pp1208 tu masz

z mojego Maxia 110 podczas orki

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dan02
      witam.  zastanawiam  się nad  kupnem  ciągnika  75-85 koni.  rozważam  kupno  new holland t4.75 i bylem do tego  przekonany do tej pory.  ale też  trafiłem na  dobrą  ofertę  case ih  farmall 85a. ciągnik  będzie pracował  na  powierzchni  20  h.   co  będzie lepszym wyborem.  chodzi mi o  awaryjnosc  ceny  części  i napraw spalanie.  proszę  o pomoc.  dziękuje i pozdrawiam. 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mój problem dotyczy ciągnika case 5140 maxxum. Dokładnie chodzi o to, że przestała się wyświetlać prędkość jazdy. Domyślam się, że coś jest nie tak z czujnikiem, jednak nie mam zielonego pojęcia, w którym miejscu się on dokładnie znajduje. Czy byłby ktoś na tyle miły i wrzucił zdjęcie, w którym miejscu jest ten czujnik? Z góry dziękuję.
    • Przez mafiastrozyska
      Witam jak w temacie potrzebuje opini na temat nowych ciągników Case Farmall 85A. Jak sie sprawują. Słyszałem że są troche nie udane i nie wiem czy ryzykować  zakup. 
    • Przez case-jxu-95
      Wczoraj podczas jazdy drogą asfaltową z pustą przyczepą traktor zaczął zwalniać samoczynnie aż zatrzymał się.Od tamtego momentu nie jedzie ani do przodu ani do tyłu nie działa wom ,nie wyświetla żadnych błędów nie działa reduktor miał ktoś z was podobną awarię
    • Przez nunu85
      Co sie posypało w silniku?
      traktor nawet 2000motogodzin nie ma a tu takie atrakcje.
      silnik 6 garów fpt, juz z adblue.
      MA on jakas chłodnice oleju, zeby była szansa,ze to ona puściła, czy uszczelka pod głowica do roboty?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj