Skocz do zawartości
pp1208

Maxxum 110 czy Farmall 105 U

Polecane posty

pp1208    476
Napisano (edytowany)

Panowie, potrzebna opinie o obu ciągnikach. jak ze spalaniem, awariami, który bardziej sie opłaca na gospodarstwo 50 ha w przyszłosci mysle ze bedzie troche wiecej i ogólnie opnia o tych ciągnikach. jednego wycenili mi na 227 a drugiego 258. Oba w podstawowej wersji. ciągnik do pługa, uprawowo siewnego, prasy ogólnie od wszsystkiego co sie da :) codzi mi o to zeby był wmiare oszczedny :) A gdyby ktos pytał czemu Case to odpowiem ze ogołnie to bardzo dobra marka no i dieler serwis 5km ode mnie ;)

Edytowano przez pp1208

qazi    59

moim zdaniem bierz maxxuma, u nas w gospodarstwie jest 110 i jesteśmy zadowoleni z niego, jest ciągnikiem wiekszym wiec w cięzkier robocie lepiej sie sprawdzi, i jest mocniejszy bo z boostem masz do 140KM a farmalu tego nie ma

Vrykoulakas    11
Napisano (edytowany)

boost to tylko w transporcie powyżej 13 biegu i na wom, lepiej chipa dać na 130-140 kucy

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Wiadomość z agroFakt.pl

pp1208    476

Chipa moze po gwarancji sie dołozy.

qazi skoro masz takiego maxxuma to napisz mi jesli mozesz jak u niego ze spalaniem, ile czasu go masz czy były jakeis awarie, skąd brany i czy u ciebie jest z AdBlue

Vrykoulakas    11

pp1208 tu masz

z mojego Maxia 110 podczas orki

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez casemaxxummx135
      Jaki olej doi case mx 135 ( hydraulika silnik napęd ) Czy jeszcze gdzieś sie wymienia olej oprócz tych wymienionych ? ile wchodzi oleju i ile posiada filtrów? bo widziałem 4 ale nie jestem pewien czy to wszystkie. Proszę o pomoc
    • Przez zom3
      Witam

Pomóżcie co mam wybrać obie maszynki będą z przednimi amorami cenowo Maxxum trochę taniej jakieś 12 tysi.
    • Przez deutzdx605
      Witam.
      Planuje zakup nowego Case Maxxum 125. Chciałbym sie zapytać jakie jest jego spalanie i jak możecie go ocenić pod względem awaryjności i komfortu pracy?
      Pozdrawiam.
    • Przez mmka00
      Witam. Od pewnego czasu w moim case mx 135 zniknęły półbiegi tzn na każdym biegu 1 półbieg jest dobrze 2 półbieg tez jest dobrze natomiast 3 półbieg jest taki sam jak poprzedni a 4 półbieg to znowu pierwszy... Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez LESNY44
        witam, 
      jestem szczęśliwym posiadaczem tego ciągnika:) odkąd przekroczył moja bramę coś się dzieje bardziej lub mniej uciążliwego. Może wymienię: 
      1) Pierwszym i chyba najpoważniejszym jest skrzynia tz. 2 zakres ma problem z wejściem na swoje miejsce. Pojechał na serwis i nie zrobiono nic oprócz tego ze rozebrano- złożono skrzynie. Jedyna zmiana są wycieki oleju ze wszystkich odkręconych dekli.
      2) Hamulce ciągle się zapowietrzają, wymieniono uszczelniacze pompy i jest lepiej ale po krótkim użytkowaniu czuć że pedał hamulca robi się miękki.
      3) Przy porannym uruchomieniu silnika przez okres ok. 4-5 sekund nie gaśnie kontrolka olejenia. Wymieniono czujnik, ale nic to nie dało.
      4) Gdy umyje ciągnik zapalają się światła stopy i uruchamia przedni napęd.
      5) Ubywa płyn chłodniczy.
      6) Gdy ciągnik pracuje i się rozgrzeje to zacina się wspomaganie.
      7) Ostatnim czasem zdarzyło się nawet ze zapowietrzył się zbiornik paliwa. i trochę wciągną się do wewnątrz.

Jeśli ktoś z Was ma takie lub inne problemy z tym ciągnikiem to proszę piszcie pomoże mi to w naprawach. Dodam ze ciągnik jest jeszcze 6 tygodni na gwarancji i chciałbym to naprawić w ramach tej gwarancji. Tłumaczenia serwisu są różne zazwyczaj takie żeby mnie zbyć, to ''sie nie da'', '' tak musi być'', a czas upływa na moja nie korzyść. Z góry dziękuje i liczę na pomoc i podpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.