Skocz do zawartości
pp1208

Maxxum 110 czy Farmall 105 U

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pp1208    427
Napisano (edytowany)

Panowie, potrzebna opinie o obu ciągnikach. jak ze spalaniem, awariami, który bardziej sie opłaca na gospodarstwo 50 ha w przyszłosci mysle ze bedzie troche wiecej i ogólnie opnia o tych ciągnikach. jednego wycenili mi na 227 a drugiego 258. Oba w podstawowej wersji. ciągnik do pługa, uprawowo siewnego, prasy ogólnie od wszsystkiego co sie da :) codzi mi o to zeby był wmiare oszczedny :) A gdyby ktos pytał czemu Case to odpowiem ze ogołnie to bardzo dobra marka no i dieler serwis 5km ode mnie ;)

Edytowano przez pp1208

qazi    57

moim zdaniem bierz maxxuma, u nas w gospodarstwie jest 110 i jesteśmy zadowoleni z niego, jest ciągnikiem wiekszym wiec w cięzkier robocie lepiej sie sprawdzi, i jest mocniejszy bo z boostem masz do 140KM a farmalu tego nie ma

Vrykoulakas    11
Napisano (edytowany)

boost to tylko w transporcie powyżej 13 biegu i na wom, lepiej chipa dać na 130-140 kucy

Edytowano przez Vrykoulakas

Wiadomość z agroFakt.pl

pp1208    427

Chipa moze po gwarancji sie dołozy.

qazi skoro masz takiego maxxuma to napisz mi jesli mozesz jak u niego ze spalaniem, ile czasu go masz czy były jakeis awarie, skąd brany i czy u ciebie jest z AdBlue

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mati1990
      Witam, chce kupic nowy ciagnik i chciałbym się coś od was dowiedzieć na temat maxxuma 125 multicontroller bardzo proszę o jakies opinie o tej mszynie.
    • Przez MICHCIO-M8
      witam mam nie lada problem z wyborem odpowiedniego cignika dla siebie pomiedzy mf 5455 a case maxxum 110 chodzi mi o cignik dobry do ładowacza chciałbym tez zeby miał przedni tuz i wom. dlatego potrzebuje dobrej rady uzytkowników takich ciągników
    • Przez nunu85
      Czesc panowie

Posaidsa ktoś z was książke z kodami błędów? Bo w podstawowej instrukcji kazą ze wszystkim zwracac sie do serwisu.
      Otóż z traktorem nigdy kłopotów nie było, niemniej teraz jak jest -15, to tuż po odpaleniu przez pierwsze pare minut na wyświetlaczu na przemian pojawiaja sie kody:
      3555
      3537
      3541

co one znaczą?
    • Przez maras6019
      Witam!
      Tak jak w temacie proszę o opinie na temat funcjonalności tych ciągmików. W projekcie mam wpisany zakup ciągnika o mocy 77 KM. Wczoraj dealer polecał nam właśnie tego Case'a z tym, że z 2012 r. Cena netto tego Case'a to około 120 tys. złotych. Zastanawia mnie dlaczego on do tej pory stoi na placu? Czy rzeczywiście można te 5KM dołożyć do tych zapisanych w projekcie? Wiem ze to pytanie do ARiMR ale do tej instytucji moge sie dopiero dodzwonic za 2 dni. Proszę o wypowiedzi osoby które miały styczność z tymi Ciągnikami. Pozdrawiam
    • Przez agrorobert
      Deutz Fahr 6140.4 135km czy Case Maxxum Multicontroller MC 140 140km a z NH chyba zrezygnuje bo T6 już tylko u dilerów jest.
      Zastanawiam się nad tymi ciągnikami.
      Deutz Fahr jest droższy od Case 50tyś ale jest i najoszczędniejszy jeśli chodzi o paliwo i jest o pól tony cięższy i wiekszy komfort w kabinie...
      Prosze o porady....