ralex

MŁODY ROLNIK 2014 ILE MACIE PUNKTÓW

Polecane posty

dzikijohn    24

Szacować można. U mnie większość będzie miała w okolicach 14pkt. W agencji osoby z którymi gadałem mają 15-16 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buyko    0

 

osob ktore maja 10 pkt to nie ma a jak sa to są to wyjątki wnioski zaczynaja sie z punktocja od 12-13 pkt

 

Jeśli mógłbyś się pochwalić skąd posiadasz taką wiedzę to byłbym wdzięczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino36    4

Ja mam za pole 10.9pkt, za wykształcenie 5pkt i za bezrobocie 4.59pkt (jeżeli dobrze policzyłem. Woj. Lubelskie pow. chełmski) RAZEM: 20.49pkt

 

Wysłane z Galaxy S4.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladek19992    0

poprostu mam kuzynke w agencji i przy przyjmowaniu rozmawia z ludzmi i oni sami sie chwala ile maja itp i tak mi mowiła ja mam 18.5 pkt i szczerze to licze 30% ze dostane premie o 70 ze nie wiec mysle ze bez sensu liczenia srednich itp jestem z łodzkiego i o demnie składa 19 osób ktore znam i kazdy ma od 17 do 23 pkt chyba u was maja po 10 pkt i licza na kase :D to zycze powodzenia :)

 

 

wernicjusz

 

 

 

napisz ile masz ty pkt i potem komentuj :) w łółdzkim nie ma wnioskow z 10 pkt a jak sa to tak jak wspomniałem

 

 

 

sam masz pewnie okolo 20 pkt i liczysz ze reszzta ma po 10 :D

Edytowano przez wladek19992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaqbi    0

pole 11 pkt.

bezrobocie powiat wrocławski 0 pkt.

wykształcenie 0 pkt.

 

niestety chyba game over ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grant899    2

Hej mógłby ktoś podać wzór jak wyliczyć punkty za bezrobocie? w moim województwie (podkarpackie) jest 25 powiatów a mój jest na 18 miejscu licząc od tego z najwyższym bezrobociem....za pole mam 16 pkt, wykształcenie wyższe nierolnicze 0 pkt

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rado9990    4

Ja mam 18 punktów,za bezrobocie mam zero punktów niestety.Zaczynam wątpić w to że się załape.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/w-arimr-trwa-przyjmowanie-wnioskow-o-przyznanie-premii-mlodym-rolnikom-kopiuj-1.html - kurcze tu napisano ze warunkiem uzyskania pomocy jest uzyskanie przynajmniej 7 punktow, a powinno byc chyba ze od 7 punktow wniosek bedzie rozpatrywany? bo nie wierze zeby tak marna punktacja styknela na uzyskanie premii

Ciekawe ile do teraz wplynelo wnioskow w polsce?

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

poprostu mam kuzynke w agencji i przy przyjmowaniu rozmawia z ludzmi i oni sami sie chwala ile maja itp i tak mi mowiła ja mam 18.5 pkt i szczerze to licze 30% ze dostane premie o 70 ze nie wiec mysle ze bez sensu liczenia srednich itp jestem z łodzkiego i o demnie składa 19 osób ktore znam i kazdy ma od 17 do 23 pkt chyba u was maja po 10 pkt i licza na kase :D to zycze powodzenia :)

 

 

wernicjusz

 

 

 

napisz ile masz ty pkt i potem komentuj :) w łółdzkim nie ma wnioskow z 10 pkt a jak sa to tak jak wspomniałem

 

 

 

sam masz pewnie okolo 20 pkt i liczysz ze reszzta ma po 10 :D

 

 

Władziu jesteś głupszy niż ustawa przewiduje a te opowieści kto ile ma punktów to zaliczasz sie w pierwszej kolejnosci do tych, którzy nie powinni dostac dotacji. Btw Ty i ta twoja kuzynka jesteście siebie warci ... magia tych 100k zaślepia trzeźwość myślenia

Przedstaw durniu jakieś wiarygodne dane to pogadamy

PS czekam na bana od prawych i sprawiedliwych modów OK, na własne życzenie

A tak w ogóle to ten wątek powinien wylądować w koszu... racja

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielskoq7    0

witam, jestem z pomorskiego - ziemia 16 ptk, szkoła 5, bezrobocie 3 = 24ptk

Nie pisz pogrubioną czcionką

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVBOL    0

Zero kultury. Wyzywanie sie na forum od cweli, durni i teksty na tym poziomie to bardziej pasują do typowego Pana buraka ze wsi niz Mlodego INTELIGENTNEGO Rolnika ktory godnie reprezentuje ta grupe zawodową. Mozna dać komuś riposte, ale dyplomatycznie i z kulturą!

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZOR1984    1

Na tym i ewentualnie innym forum nie będzie wniosków z 10 pkt ale ogólnie jak ktoś jest z tym nie związany i składa wniosek "a nóż widelec się uda" mogą się takie wnioski znaleźć. Mam taką nadzieję, że te kilkanaście tyś wniosków jest tak właśnie sztucznie nabite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVBOL    0

Przede mna byl skladajacy wniosek, mial 2ha mniej niz srednia woj, brak wyksztalcenia i 3.5pkt za bezrobocie, czyli wyjdzie ok 10-11pkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

22 pkt łódzkie...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj