ralex

MŁODY ROLNIK 2014 ILE MACIE PUNKTÓW

Polecane posty

vdan    5

20,31- szkoła , powierzchnia, bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Panowie wiecie ile można uzyskać pkt. z 15ha w woj. Lubuskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maturę z matmy pisałeś a prostej proporcji nie potrafisz ułożyć? :blink:


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

Na dzień 3 czerwiec złożonych było prawie 4500 wniosków. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

4500 ???? a mi gość z agencji powiedział ze 1300 jest :D jeszcze sie okaże ze w tym jednym naborze bedzie więcej wniosków niz w poprzednim całym prowie 2007 2013 :D

 

to niech ktoś mi powie ile ja bede miał mniej więcej punktów bo nie kumam zbytnio tego a z matmy cienki jestem. Wlkp ziemia 14,55 ha powiat średzki bezrobocie ok 14% wykształcenie średnie ale nie rolnicze. Tydzień po zakończeniu naboru bede miał średnie rolnicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

ok 17 punktów mazowieckie, znając nasz naród, tak samo jak jest z dopłatami bezpośrednimi, czy rozliczeniem z ZUS, to najwięcej wniosków będzie w ostatnim tygodniu, może i tyle co w 2-3 poprzednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

pomiędzy 20, a 21.

 

bezrobocie prawie 23%, a tylko 1,2 pkt

szkoła - 5 pkt

powierzchnia 42,36 ha (4 średnie krajowe, wojewódzka 22,9 ha) - 14,xx pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

No dobra a ja mam zasadnicze inne niz rolnicze i 7 lat staż. To ile bede miał pkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz6340    34

Chciałbym prosić o pomoc jestem z województwa mazowieckiego i bede miał przekazane około 14 ha i niemoge się doliczyć ile bede miał punktow bo niewiem na jakiej zasadzie to liczyć... Za wykształcenie i bezrobocie w regionie bede miał razem 8 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladek19992    0

witam mam dokładnie podane w wniosku 13.99 ha ile to pkt w woj łódzkim serdnia łódzka to chyba 7.52ha?? za szkołe 4 i bezrobcie 2,5

Edytowano przez wladek19992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino36    4

Witam czy ktoś może mi obliczyć ile pkt będę miał za 11,97ha ziemi w woj. lubelskim pow. chełmski? i za bezrobocie w tym powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

8500 jest i tu prośba do tych co nie złożyli "Nie Składajcie Już" nie no żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27

Dwa tygodnie temu byłem złożyć wniosek i miałem:

11,5 pole

5 wykształcenie

3,8 bezrobocie

Wychodziło 20,03 pkt

 

Dziś byłem zrobić zmianę wniosku i dołożyłem do podwójnej wojewódzkiej co daje mi łącznie ok 24pkt.

 

Nie ma dzisiaj aktualizacji złożonych wniosków co może spowodować szok w poniedziałek..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj