Skocz do zawartości
PiotrekS1995

Opinia na temat kupna MASSEY FERGUSON 4270

Polecane posty

darkdevil    9

do 4235 czyli 75km to raczej 3 skiby 40 lub 45 i starczy ewentualnie 4x 40 ale pewnie z prędkością będzie gorzej  najlepiej kv ab 100 lub 85 3 skiby to sobie ustawisz pług ile będziesz chciał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michasko
      stosuje to paliwo w swoim ferdku od ponad roku i nie widzę różnicy, a cena jednak o ok 50 gr mniejsza. Ciekaw jestem jak u Was spisuje się to paliwo?
    • Przez farmer120ha
      Chciałbym się dowiedzieć gdzie zaopatrujecie się w części zamienne do swoich Massey Fergusonów..???Gdzie można kupić tańsze zamienniki...?? Prosiłbym o adresy,strony www,numery telefonów...??

P.S Potrzebuje fragmentu maski ("trapez"lewa,dolna,przednia część) do Massey Fergusona 3095!!!PILNIE
    • Przez sylwek292
      ZAstanawiam sie co daje literka E przy nazwie MF 3050E.I terz czym sie róznie 3050 a 3050E prsze o odpowiedzi
    • Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki