Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WiechtaP

Fendt 5220E czy Claas Tucano 320

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Merkoo    5

Ja miałem i pod wiatą stoi i czeka na żniwa 5220e. W zeszłym roku miałem na pokazie Tucano 320 i fendta 5180e. Jakieś pytania to na priv

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bialytyp
      Witam, pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do kombajnu claas dominator 106, kupiłem kombajn w jesieni i praktycznie nic nie działa z elektryki. Potrzebuje także katalogu części i najlepiej instrukcji obsługi, może być też schemat elektryczny z dominatora 96, 86 bo to praktycznie się nie różni. A jeśli ktoś ma jakieś pojęcie lub schemat tylnego napędu w tym kombajnie to także się mi przyda. Proszę o pomoc. 
    • Przez zyzek
      Cześć, orientuję się ktoś może, gdzie można dostać w rozsądnej cenie części do Claas was 540? Chodzi głównie o piastę rozbijaka oraz ośkę.
    • Przez Kuba84241
      Witam.mam kilka pytań co do claasa Variant 280 RC. 
      1.jak naciągnąć pasy bo są trochę luźne i środkowy pas jest bardzo luźny
      2.dlaczego kiedy skończy się robienie beli na miękkim rdzeniu to ciągnik bardzo ciężko idzie, wom staje i spżęgiełko przeskakuje jakby siłownik nie popuszcza docisku.
      3.do czego służy ten przyżąd
       Z góry dzięki

• Przez manitou123
      Witam,mam problem przy wymianie oleju w skrzyni w fendt 312.Problem polega na tym,że na wszystkich stronach z olejami jest napisane ,że oleju powinno wejść wraz z mechanizmem różnicowym 34.5l,a weszło tylko 21l i na miarce jest full.Czy olej ze skrzyni jest połączony razem z mechanizmem różnicowym?Mam tylko miarkę od skrzyni biegów a nie mogę znaleść od mechanizmu rożnicowego.Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Bocian6230
      Witam , otóż od niedawna jestem dumnym właścicielem takiego ciągnika i mam pytanie do Was odnośnie sterowania hydrauliką , chodzi mi o wyjścia hydrauliczne , tzn wiem jak je obsługiwać tylko jak zablokować aby cały czas szło ciśnienie , jest obok dźwigni od sterowania taka druga dźwignia którą" blokuje "  aby cały czas szło ,ale blokuje się tylko para wyjść o kolorze żółtym , a jak zablokować te niebieskie lub czerwone , tak aby cały czas pompowały olej?  Potrzebna mi jest do przyczepy samozbierającej zablokowanie tylko jednego , czyli żółte by wystarczyło ale chciałbym się dowiedzieć jak zablokować pozostałe  z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.