Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matjaz5

ustawienie zapłonu na pompie wtryskowej case 5150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matjaz5    0

witam potrzebuje pomocy nie mogę ustawić pompy wtryskowej bo nie wiem na jakie cechy powinna być ustawiona z wałkiem rozrządu. drugim problemem jest kolejność podłączenia przewodów paliwowych

tomek73    189

To jest ten sam silnik co w MX, to między pompą a blokiem masz kołek plastykowy który wciska się w koło rozrządu, na pompie przy regulatorze jest śruba którą się odkręca i w środku jest ząbek, pokręcić pompą i się zobaczy., powinno się bolca włożyć zablokować i założyć wszystko.

matjaz5    0

przy pompie to jest ta śrubka z blaszką ?? a mam jeszcze pytanie jaka jest kolejność wtryskiwaczy na pompie bo pompa paliwowa jest prawostronna i prawdopodobnie mam pomylone przewody paliwowe bo nie pasuje na przykręcone blaszki te które trzymają przewody

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    189

Chyba tak, na klucz 22 lub 19 coś podobnego. Robiłem to prawie dwa lata temu. Bardzo łatwo.

Kolejność zawsze jest na pompie tak jak i na silniku, pompa od rozrządu 1 to 1 cylinder od rozrządu i tak dalej, inaczej nie spotkałem się jeszcze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez zbyszek64
      Siemka! Mam problem, a mianowicie czy pompa wtryskowa w kombajnie fahr m900 jest smarowana olejem, i w którym miejscu znajduje się spust oleju? pzdr.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.