Skocz do zawartości
sygala

Głowica C-330

Polecane posty

pooch    58

Ja mam w C-330 zamiennik, ale za ponad 4 stówki i jest ok.

Oryginały Ursus mam w C-360 i jest od lat elegancko - nawet wstawiałem 4 lata temu zdjęcie nowych :) 

[galleryimg=444963]

corrado    217

Jak by nie patrzył jak masz starą lepiej ją zregenerować bo te nowe to loteria czy droższe czy tańsze.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

I ta za 600zł wcale nie musi być lepsza na dłuższą metę tak niestety jest teraz z częściami. Przykra ale prawdziwa prawda. I niech mi teraz ktoś powie że części do Ursusów/Zetorów są tanie w porównaniu do zachodnich. Jeśli chcesz coś dobrego zapłacisz nie wiele mniej niż za cześć do zachodniego, ale niestety ta część i tak nie ma takiej trwałości jak zachodnia i szybciej ją zmienisz.

LTZ55a    21

Odkąd weszły te "oryginale" części "Ursus", trzeba płacić więcej za wszystkie części do Ursusów. Jednak nikt nie bierze tanich zamienników. Do WSK-i 125 nową, dziurawą głowicę w parę minut założyłem, sprawdziłem i zwróciłem nazajutrz grzecznie do sklepu. Ale jakbym miał tak w traktorze tak zrobić, to komuś "łeb by z kija spadł".

robert1100    3

Niestety taką sytuację zawdzięczamy rolnikom :( a może bardziej słabej sytuacji polskiego rolnika.

Co jestem w jakimś sklepie z częściami to słyszę tylko jak ludzie wołają o najtańsze części bo albo nie mają pieniędzy albo twierdzą że te droższe też się do niczego nie nadają.

Hurtownie, producenci zaczęli wyścig o cenę i taki mamy teraz efekt.

Ja tam cenie firmy które dbają o swój produkt i nie migają się przy każdej reklamacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się