Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
suzi2005

john deere 545 wielkość belki

Polecane posty

suzi2005    0

witam mam problem z jd 545 nie moge zwiększyc rozmiaru belki jak dochodzi średnica tak do 70-80 cm to sie owijanie sznurka uruchamia. co moze byc przyczyna? jak to rozwiazac ? prosze o pomoc pilnie

dawid1606    0

Ja mam podobny problem w swojej 582. Owijanie zaczyna się jak dochodzi do ok 1m wysokości, pomimo że ustawiona jest na ok 1,5m. Ktoś spotkał się z czymś takim?

lesio27    0
Napisano (edytowany)

witam , posiadam zwijarkę jd 545 pierwszy sezon mam kilka pytań do posiadaczy takie sprzętu mianowicie

- czy owija u was na dwa sznurki czy tylko na jeden bo u mnie są rurki na dwa ale pociągneło tylko jeden sznurek drugiego nie chciało

- czy żeby zbić bardziej bele trzeba rozkręcić zawór czy skręcić

no i tak ogólnie jak robicie siano to ta zwijarka dobrze zbija siano i owija sznurkiem , mają wygląd bele szczeże ?

Edytowano przez lesio27

Wiadomość z agroFakt.pl

crystalzts    14

Zeby bardziej zbić dokręć zawór , będzie się otwierał przy większym naporze oleju to i bela będzie musiała być bardziej zbita.

ochen    28

Jak złapało jeden sznurek to może ten drugi cieżko idzie haczy o coś? Ja zawsze podjade jeszcze kawalek zeby sznurek z materialem wciągało i jest wszystko ok.

Żeby bele były bardziej zbite trzeba skręcic zawór. Bele z siana i słomy wygladaja ładnie są foremne.

lesio27    0

aha rozumiem dzięki panowie z tym sznurkiem to może dlatego blokuje bo nie ma drugiego kółeczka bo pekło a moz ei gdzieś zaczepiło tak sie pytam czy to sprzwdzone ze owija na dwa czy tylko jest bo jest ale skoro tak to przyjże się bliżej czemu nie ciągnie

dawid1606    0

lesio27 czy jest sens owijać sznurkiem? Te prasy pobierają dużo sznurka bynajmniej w mojej 582 koszt prasowania sznurkiem czy siatką jest jednakowy, nie licząc czasu którego potrzeba o wiele więcej na owijanie sznurkiem...

lesio27    0

dawid1606 taki ze twoja jd582 posiada podajnik na siatkę a moja nie dlatego tylko sznurkiem owija zresztą tam jest pokrętło od gęstości podawania sznurka wiec mozna to wyregulowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować