Zaloguj się, aby obserwować  
k120

DOBOR OPON MTZ52

Polecane posty

k120    0

czy moge zalozyc inne opony niz te ktore posiadam przod R20 8,3 a tyl R38 155, i gdzie najlepiej zakupic takie uzywane albo nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k120    0

Rozmawialem z gosciemod opon i powiedzial aby trzymac sie orginalnych rozmiarow bo rozwali przedni napedchoc srednica to 900mm i w szerszych sie nie zmienia wiec mysleze na 11,2 bylo by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825
Napisano (edytowany)

Nie rozmawiaj z gościem od opon tylko z producentem ciągnika. Gościu wie tyle co mu klienci Powiedzieli. Same plotki.

W każdym razie jeśli tył zostawiasz to przód 11,2r20.

Mam do podarowania dwie takie z bieżnikiem około 30%.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k120    0

Witam .teraz mam 8,3 R20 i gra a patrzylem na ten katalog i widze ze pasuja jak masz takie opony to za ile i z kad jestes bo ja okolice Bytom Odrzanski a jak poznac zy mam przedni naped od 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaDG
      Witam wczoraj pojechałem talerzować i jak wracałem to opona prawa tylna wystrzeliła i mam pytanie jakie opony teraz nowe oby dwie kupić żeby z przednimi stomilami się zgrywały ?? 
    • Przez cccepik
      Witam znajomy ma DF Agrotron 90 z 1999roku problem następuje po zmianie profilu przednich opon z 85 na 70 dodam że tylne opony nie były zmieniane i mają 420/85/38. podobo coś tłucze i szarpie podczas włączania przodu. pytanie moje jest następujące czy da się w tym modelu przestawić stałą kół???
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez thomas015
      Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak ARiMR liczy dobór maszyn na gospodarstwo?
      Mam 15 ha pola i np o jaki ciągnik się mogę starać?
    • Przez WojtekBauer
      Witam. Chcę wymienić tylne opony w mf 365 i tu pojawia się problem. Obecnie na przedzie mam 12.4-24 a z tyłu 16.9-30. Myślałem żeby tył zastąpić 18.4-30 ale nie wiem czy one będą się zgrywały z przodem. Na jakiejś stronie znalazłem informację, że w tym traktorze powinny być następujące rozmiary: przód 13.6-24, a tył 16.9-34 więc całkiem inne niż ja mam obecnie.
      Proszę o rady
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj