Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gancarski

sitka na Bloty metal fach Z 562

Polecane posty

gancarski    0
Napisano (edytowany)

co zrobić aby siatka nie zbiegała się do środka podczas owijania balotów ?!

Edytowano przez gancarski

daremw    128
Napisano (edytowany)

po pierwsze sprawdź czy na pewno jest prawidłowo założona (przewleczona), jak na pewno dobrze to musisz dociążyć siatkę, u mnie jest taki wałek dość ciężki który kładzie się na siatkę i który powoduje lepsze napinanie siatki podczas owijania. a może po prostu w nieprawidłowy sposób użytkujesz to znaczy dajesz za duże obroty podczas samego owijania siatką- zalecam powolne owijanie. ostatecznością jest (jeśli nic nie pomogło) po prostu kupowanie lepszych jakościowo siatek, są tacy którzy twierdzą że lepiej owija się nimi- ja uważam za stratę kasy

Edytowano przez daremw

daremw    128

musi pomóc, ja zazwyczaj jak tylko siatkę nową zakładam to ten wałek dociążający zdejmuję bo jest problem z zaczęciem owijania (kurz osiada na wałkach ciągnących siatkę), a gdy już sie zrobi ze 20 bel wtedy zakładam i jedynie na końcówce siatki czasami spowrotem pojawia się problem ale nie jest uciążliwy, w każdym razie ważna rzecz właśnie żeby nie szaleć z obrotami przy samym owijaniu

akun    0

Wiesz co postaraj się też zgrabiać siano na maksymalnie szerokie rzędy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez mariuszwysz512
      Prasa metal-fach moim zdaniem jest dobra prasą w przystępnej cenie.JA co wy sądzicie o tej prasie,czekam na odpowiedzi
    • Przez audi80b4
      mam problem z rozdzielaczem od tura metal fach zaczął cieknąć olej z oznaczonego miejsca rozebrałem to ale okazało się ze pod tą kopułką nie ma zadnego oringu ani uszczelki jest tylko jakiś zaworek i sprężynka jak zatamować wyciek z tego miejsca ?

• Przez tomaszek25
      mam pyt jakiej firmy siatke preferujecie do prasy metak fach sokółka?
    • Przez wojcik1989
      Witam
      Mam nowa prase metal fach z562, i czasem zdarzy mi sie ze podczas belowania komora sie otworzy. Przed belowanie normalnie klapa sie zamyka slysze zamki a i tak sie zdarzy ze sie otworzy. Czy miał ktos taki problem i wie co trzeba zrobic? Prasa jest po wystawowa i nie bylo zadnego serwisu przy uruchominiu. Dzikuje za wszelkie rady.