Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
studentka754

Badania - programy komputerowe

Polecane posty

Dziekuje za wypelnianie ankiety!

wyniki przedstawiaja sie interesujaco,

goraco zachecam do dalszego wypelniania,

jeszcze wiecej danych bardzo sie przyda

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Sadek
      Od kilku lat jestem losowany do badania pogłowia trzody, i mam takie pytanie czy wy też jesteście do tego "losowani" i traf jest taki że od kilku lat trafia na wasze gospodarstwo.?

Informacje staram udzielać się sumiennie ale czy ma to sens jeżeli badane są te same gospodarstwa ?
    • Przez chorzel221
      Witam , wpadłem na pomysł aby założyć głośniki komputerowe do c360 (pod akumulator) i słuchać z telefonu. Moje pytanie brzmi , czy to zda egzamin ? Nie chodzi mi o to czy będzie słychać bo wygłuszam kabinę ale o to czy nic się nie spali .
      Chodzi o takie głośniki : http://allegro.pl/glosniki-komputerowe-aktywne-do-laptopa-mp3-ipad-i3432899820.html
    • Przez 2jacks
      Proszę o wyjaśnienie paru rzeczy...z góry sry bo pewnie już sie mogły niektóre pytania pojawiać.

1. działanie "Restrukturyzacja małych gospodarstw."
      Jest tam zapis, że to działanie jest przeznaczone dla gospodarstw o wielkości 2-15 tyś euro...i w ciągu realizacji planu ma nastąpić wzrost wielkości ekonomicznej do 15 tyś euro...Czyli gospodarstwo o wielkości ekonomicznej 6 tyś rocznie ma przedstawić biznesplan w którym będzie przedstawiony plan wzrostu wartości o 700%? ...a jeśli plan będzie wykazywał wzrost o 600% to już pomocy sie nie dostanie?

2. działanie "Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej"

Czy to jest zastępstwo programu tworzenia mikroprzedsiębiorstw...tylko że maks można dostać 100 tyś, a nie 300 tyś?...Pomoc ma być wypłacana w formie premii. Co to znaczy? Jak tą premię rozumieć?...."w co najmniej 2 ratach, w okresie maksymalnie 5 lat"...czyli co? To ktos decyduje ile, w jakiej wielkości i kiedy dostanę pieniądze? To troche dziwne zapisy jeśli jest mowa o otwieraniu biznesu i planowaniu kosztów itd...Jak to wszystko rozumieć?

3. Wsparcie małych gospodarstw rolnych w ramach systemu płatności bezpośrednich

Co to w zasadzie jest? ...ma to działać działać w ramach oddzielnego systemu dotacji ""płatności dla małych gosp. rolnych". system ma zastąpić wszystkie inne płatności realizowane w ramach podstawowego programu dotacji...Czyli wszystko inne co byśmy mogli dostać dostaniemy, tylko nie jako kilka programów, tylko jako jeden? Chodzi tylko o zmniejszenie papierologi?....Płatności mają mieć formę ryczałtu "naliczone zostaną poprzez zsumowanie wszystkich płatności, które mają zostać przyznane rolnikowi w danym roku. Maks kwota może wynieść maks 1250 euro na gosp.....Ale przecież jeśli ktoś ma 5Ha, jeśli ma uprawę ekologiczną, jeśli spełnia wymogi jakiegos programu jakości...to dostanie więcej niż te 5 tyś zł...Ja nic z tego nie rozumiem...

Prosiłbym o wyjaśnienie zwłaszcza pkt 3...bo tutaj to już nic nie rozumiem
    • Przez dzikijohn
      Panowie co za "...." wymyślił te przepisy odnośnie badań ziemniaków na eksport?? Przecież inne kraje takich obostrzeń nie mają... Jak to zwalczyć?
    • Przez ArturKubacki
      Witam

Otóż po egzaminach będę składał do technikum papiery , ale o co chodzi z tymi badaniami ? Np jak bym szedł do technikum ekonomicznego lub o organizacji reklamy ? Co badają ?