Zaloguj się, aby obserwować  
agrorobert

Deutz Fahr 6140.4 czy Case Maxxum Multicontroller MC 140 czy New Holland T6.140

Polecane posty

agrorobert    53
Napisano (edytowany)

Deutz Fahr 6140.4 135km czy Case Maxxum Multicontroller MC 140 140km a z NH chyba zrezygnuje bo T6 już tylko u dilerów jest.

Zastanawiam się nad tymi ciągnikami.

Deutz Fahr jest droższy od Case 50tyś ale jest i najoszczędniejszy jeśli chodzi o paliwo i jest o pól tony cięższy i wiekszy komfort w kabinie...

Prosze o porady....

post-54044-0-22835200-1400574753_thumb.jpg

Edytowano przez agrorobert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6
Napisano (edytowany)

ciekawy wybór powiedz jeszcze w jakim wyposażenie maja być wtedy coś więcej można by powiedzieć a i do jakich prac i na jaki areał?

Edytowano przez rafal2511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Ile kosztuje ten CVX ale pewnie drigo nie stać mnie na takie cuda z bezstopniowa wiem że deutz fahr 6140.4 z bezstopniowa skrzynia kosztuje 400tyś brutto

 

Ciągnik do prac ciężkich pług, gruber, belarka, rozrzutnik obornika, można powiedzieć wół roboczy areał 70ha

a wyposażenie to klima przedni tuz i zwykły powerschift mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

jak dla mnie to na te 70 ha spokojnie wystarczy ten agrotron choć znajdzie się wielu którzy bęa uważali że obowiązkowo musi być 6 cylindrów. rozumie że to będzie skrzynia manualna. nie będę ukrywał że ciągniki deutza bardzo mi się podobają i sam z chęcią bym takiego chciał mieć u siebie na podwórku lecz 6160.4 ttv. z wyglądu to super wygląda z parametrów też nieżle wiec powinny to być dobry wybór na taki areał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Maxxuma 130 CVX można wtyrwać pewnie sporo poniżej 300 netto w zależności tez od wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Deutz Fahr 6140.4 135km czy Case Maxxum Multicontroller MC 140 140km a z NH chyba zrezygnuje bo T6 już tylko u dilerów jest.

Zastanawiam się nad tymi ciągnikami.

Deutz Fahr jest droższy od Case 50tyś ale jest i najoszczędniejszy jeśli chodzi o paliwo i jest o pól tony cięższy i wiekszy komfort w kabinie...

Deutz to 4 cylindry a Maxxum 140 to już cylindrów 6, co do masy to porównywałeś tylko to co pisze w folderach a w moim Maxiu wg folderu jest poniżej 5t a zważony wyszedł prawie 6,5t, waga zależy od wyposażenia,, co do oszczędności w paliwie, ciężko to stwierdzić nie mając obydwu, ja na spalanie nie narzekam, tu masz taki mały


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

dobijam do 300h


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Spalanie deutza jest zbliżone do case choć z doświadczenia wiem że deutz odrobine mniej pali zwłaszcza w lekkiej pracy

w tym przypadku spalanie omińmy...

 

taki jak w tym filmiku ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja dałem 260 k netto ale w maksymalnym wyposażeniu, tz znalazło by się jeszcze parę pierdół do dokupienia ale już były to faktycznie pierdoły


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikens67    0

ja mam u siebie agrotrona 150 i jestem z niego naprawde zadowolony i teraz na te żniwa odbieram 6140.4 wersje profi line (podłokietnik auto półbiegi i miękki przodek). Cena 265 tyś netto z stollem. polecam deutza choć kumpel ma maxxuma 140 i też nie narzeka:-) kwestia pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj