Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Panowie potrzebuje zdjęcia na którym jest pokazane jak idzie sznurek po tym całym aparacie i ile zwisa tam na walcach. chodzi mi jak jest nawleczony po tych rolkach na górze pod osłoną :) bardzo proszę o pomoc ponieważ mam zamiar zacząc sianokosy a nie wiem jak go założyć i nie chce bel popsuc :) z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-PAX    194

Po podniesieniu osłony aparatu wiążącego powinieneś tam mieć naklejkę ze szkicem poprowadzenia sznurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Zależy który wałek nie we wszystkich są takie same mam katalog podaj meila to podeśle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio    0

Witam Kolegów,

 

Mam problem z prasą Blanchot bl 220(welger rp12). Może ktoś wie co może być przyczyną zatrzymywania się walców podczas dobijania beli? Coś rzęzi , walce wszystkie stają , wałek się obraca. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z założeniem sznurka do prasy, po prostu nie mam żadnego schematu ani nic jak należy go poprowadzić więc był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi napisał, wstawił schemat lub najlepiej jakiś filmik instruktażowy jak to należy zrobić
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

    • Przez RafaPitka
      Witam Mam Problem Zastanawia się nad Kupnem Prasy Rolujacej Welger mam do Wyboru 420 i 520 chciałbym się dowiedzieć czy się różni jedną od drugiej i która jest lepsza a dokładnie mnie martwi czy mój Ciągnik Je Poradzi Mam Fendt 309 95 km i nie wiem czy Da radę .BD nią Pracował tak mniej więcej po równo Słomy i Sianokiszonki.Dzięki za Swoją Wypowiedź
    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z prasą RP220 z sterownikiem Balercontrol III, mianowicie nie można podnieść podbieraka ani podłogi. Zaraz po sprowadzeniu także to nie działało ale po kilkukrotnych próbach zaczęło wszystko działać. Sprasowałem nią około 100 balotów i nic się nie działo, po sezonie prasa została wyczyszczona i postawiona pod chmurką(niestety właściciel sprzętu nie ma wiat na maszyny) i wszystko do końca działało tak jak powinno. Ostatnio przyjechał klient obejrzeć tą prasę a tu lipa bo opuścić się dało ale podnieść niestety już nie mimo podczepienia ciągnika o dużej wydajności hydrauliki. Po włączeniu hydrauliki w ciągniku puchną aż węże ale nie działa ani podłoga ani podbierak Gdy odkręciłem węża od siłownika od podłogi i włączyłem podnoszenie to zwęża ledwo co leciał olej. Sprawdziłem i wyczyściłem styki przy elektrozaworach przy rozdzielaczu ale nic nie pomogło
      Tak mi się jeszcze przypomniało że jak włączę podnoszenie podłogi to podłoga delikatnie się podniesie około 2cm i dalej nie idzie

      PS: Może ja źle podłączam węże, bo konserwuje i naprawiam około 40 pras w okolicy i mogło mi się już coś pomieszać.
    • Przez MałgorzataStrojanowska
      Witam
      Szukam prasy rolującjej najlepiej i najwygodniej by to było więc. Welger rp 150 znalazłem za 5 900 tylko bez wałka. Więc dochodzi cena wałka jeszcze.
      Co myślicie o tej prasie? Jakie ma wady? Jak z częściami by było do niej? Jak w praktyce wygląda na niej praca?
      Co myslicie? Czy może dać sobie spokuj z taką prasą i wtej cenie kostkująca kupić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj